جعبه بسته بندی نبات + کارتن نبات شاخه ای و فله ای

جعبه های کارتنی و مقوایی نبات

جعبه بسته بندی نبات اغلب در مدل های کیبوردی، کشویی، تلسکوپی و پنجره دار طراحی و تولید میگردد. از آن جایی که نبات جز دسته مواد غذایی محسوب شده و مستقیما بدون شیرینگ بسته بندی میشود، بهتر است که متریال بسته بندی آن از مقوای ایندربرد که نسبت به دیگر انواع مقواها بهداشتی تر است، باشد.

مرتبط بدانید: خرید کارتن آماده و قیمت جعبه به صورت آنلاین

آیا جعبه بسته بندی نبات میتواند بر فروش آن موثر واقع شود؟

نبات از جمله محصولاتی است که جایگاه قابل توجهی در سبد غذایی ایرنیان دارد و علاوه بر آن جای خود را در اکثر کافی شاپ ها محکم تر از قبل نموده است. این محصول از جمله مواد غذایی است که قابلیت شست و شو و ضد عفونی کردن را نداشته و تنها راه ارائه آن به صورت بهداشتی، تهیه بسته بندی است. در گذشته انواع نبات هم چون شاخه ای، زعفرانی و سنتی اغلب به صورت فله ای و باز در فروشگاه ها دیده میشد اما امروزه با توجه به شیوع و اپیدمی کووید 19 و اهمیت مردم نسبت به مسائل بهداشتی، نگاه مخاطبان نسبت به مواد غذایی بسته بندی شده بیشتر گشته و محصولاتی را انتخاب می نمایند که کاملا پک مناسبی داشته باشند. در نتیجه استقبال از نبات های بسته بندی شده نسبت به نوع فله ای و فروش کیلویی در بازار بیشتر است.

اطلاعیه: جعبه سازی در کرج و تهران با مدل های ویژه

طراحی جعبه و کارتن نبات چگونه انجام میگیرد؟

طراحی جعبه بسته بندی نبات باید به گونه ای باشد که از نفوذ رطوبت و آب به درون بسته بندی جلوگیری نماید و افزون بر رعایت مسائل بهداشتی، با دوام باشد تا بدون جعبه محصول بدون دفورمگی به دست مصرف کننده برسد. بسته بندی نبات با توجه به صادراتی بودن آن در انواع پک مقوایی و کارتنی در شرکت های کارتن سازی تولید میگردد؛ به گونه ای که برای بسته بندی نبات شاخه ای (نی دار) از جعبه مقوایی و برای قرار دادن بچه جعبه مقوایی نبات و پک فله ای، از جعبه کارتنی موسوم به کارتن مادر بهره گرفته میشود.

اطلاع رسانی: مقوا و انواع آن به همراه ویژگی و کاربرد هر یک

در روند تولید جعبه مقوایی نبات، استفاده از مقوا هایی که ظاهر بهداشتی و گرماژ مناسبی دارند، حائز اهمیت است مانند ایندربرد. علاوه بر مقوای نام برده شده، مقوا بهداشتی که دارای سیب و مهر سلامت است نیز میتواند گزینه خوبی باشد. کارتن نبات فله ای نیز به دو شکل کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه با چاپ فلکسو و افست تولید شده که نبات های سنتی را درون یک نایلون پلاستیکی ریخته و سپس آنها را در کارتن بسته بندی نبات قرار میدهند.

جعبه و کارتن بسته بندی نبات

بیشتر بدانید: همه چیز در مورد مقوای بهداشتی

بهترین مدل جعبه بسته بندی نبات

جعبه بسته بندی نبات در انواع مدل و اشکال گوناگون تولید میشود که متقاضیان میتوانند طبق سلیقه و ایده خود هر کدام را انتخاب و روانه بازار نمایند. رایج و مرسوم ترین این مدل ها عبارت اند از جعبه کیبوردی، کشویی، زیره رویه، کارتن دسته دار، تلسکوپی و پنجره دار.

جعبه نبات پنجره دار که نام دیگرش بسته بندی طلق دار می باشد، نسبت به دیگر مدل ها استقبال بهتری داشته زیرا امکان مشاهده و چک کردن کیفیت بدون آن که محصول از درون بسته بندی خارج شود برایشان فراهم خواهد بود. بنابراین جعبه مقوایی طلق دار را میتوان به عنوان مناسب ترین مدل بسته بندی در نظر گرفت زیرا هم به فروشندگان کمک میکند تا محصول خود را با سرعت بالایی بفروشند و هم به خریداران در انتخاب بسته بندی مد نظرشان کمک خواهد نمود.

مرتبط بخوانید: رابطه بسته بندی کالا با برندینگ و رشد کسب و کار

جعبه بسته بندی نبات صادراتی

با توجه به این نکته که اروپا بازار مصرفی نبات است، پتانسیل زیادی را برای فراهم آوردن بازار پر سودی برای تولید کنندگان خواهد داشت به شرط آن که در یک بسته بندی شیک و مناسب قرار گرفته باشد. جعبه بسته بندی نبات صادراتی باید استاندارد های لازم یک جعبه بسته بندی را داشته باشد تا بتواند نبض بازار های خارجی را به دست بگیرد. سوالی که در این خصوص پیش خواهد آمد این است که چگونه میتوان به این هدف دست یافت؟

تولید کنندگان باید این نکته را به خاطر داشته باشند که هر چه بیشتر برای پک های خود هزینه نمایند، نمودار فروش آنها به صورت افزایشی خواهد بود زیرا بسته بندی چیزی فراتر از یک پوشش برای کالاست. در این راستا جعبه لمینتی با توجه به آن که تنها چاپ افست بر آنها اعمال میشود، دارای طرح و رنگ های متنوعی بوده و دست تولید کننده را برای اجرای هر طرح و رنگی باز خواهد داشت. تجربه ثابت نموده این نوع جعبه تاثیری مثبتی بر افزایش انگیزه خرید داشته است.

صرفا برای یادآوری: چاپ افست و مزیت هایی که شاید تا الان نمیدانستید!

تولید کننده نبات هستید؟

کارتن سازی کارتن پک واقع در پایتخت و استان البرز با تولید جعبه مقوایی و کارتنی نبات در مدلهای متنوع، برای پک این محصول پر خاصیت همراه شماست تا حس لوکس بودن را تجربه نمایید. برای خرید جعبه مقوایی نبات شاخه ای و کارتن نبات فله ای از طریق تماس با ما اقدام نمایید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *