نحوه ثبت سفارش

نحوه ثبت سفارش در کارتن پک

کارتن پک برای آسایش و راحتی کار مشتریان عزیز، دارای سیستم استعلام قیمت آنلاین پویا میباشد که در این سایت میتواند با انتخاب مدل جعبه و تکمیل کردن سایر فیلد های ضروری، از قیمت بسته بندی مورد نظر خود مطلع شوید. توجه داشته باشید در صورت هر گونه شبهه در خصوص استعلام آنلاین میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

روش دوم مراجعه حضوری به شرکت کارتن سازی کارتن پک واقع در کمالشهر کرج بوده که می توانید با در دست داشتن ابعاد مورد نظر خود، نوع بسته بندی، جنس، طرح، چاپ و خدمات چاپی و از این قبیل موارد را تعیین کنید. اگر از سایز محصول خود بی اطلاع بودید یا در اندازه گیری دچار مشکل شدید، کارشناسان فروش ما می توانند شما را در این امر یاری دهند.

مرتبط بخوانید: خدمات چاپی +مزایای آن

به هنگام مراجعه حضوری به شرکت کارتن پک می توانید با هماهنگی به اتاق نمونه کار رفته و مدل های ساخته شده را از نزدیک مشاهده نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

جعبه سازی کارتن پک

کارتن پک با بیش از یک دهه تلاش بی وقفه در تولید انواع جعبه های مقوایی و کارتنی، بهترین جعبه های کارتنی و مقوایی را به تولید رسانیده است. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و استعلام قیمت، با ما در تماس باشید.