درباره ما

درباره ما کارتن سازی کارتن پک

کارتن پک از جمله کارتن سازی فعال و پیشرو در سطح کشور بوده که با هدف رفع نیاز بازار کاغذ، مقوا و کارتن ایران تاسیس شده است. این مجموعه با دارا بودن مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه و ابزار آلات موجود، طیف گسترده ای از جعبه و کارتن بسته بندی انواع محصولات را با بهترین و مرغوب ترین متریال طراحی و عرضه نموده و توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را در کارنامه خود ثبت نماید.

تلاش بی وقفه، نوآوری های مستمر، اخلاق حرفه ای و تلاش های شبانه کارتن پک سبب شده تا نه تنها به عنوان تامین کننده اصلی کارتن در پایتخت و استان البرز شناخته شود، بلکه در تولید انواع بسته بندی های فانتزی، جعبه های مقوایی، لمینتی، پاکت های کرافت و هارد باکس نیز در صدر قرار بگیرد.

این کارخانه با هدف جلب رضایت مشتریان به پیشتوانه اعتماد خریداران عزیز و تکیه بر دانش تیم متخصص خود، بسته بندی های بسیاری را در زمینه صادرات داشته است که میتوان از آنها به برندهای دینا (گرین پک) در زمینه میوه و صیفی جات، زیر در خصوص مواد غذایی، البرز در حیطه زعفران صادراتی و سایرین اشاره کرد.

وب سایت رسمی کارتن پک به آدرس www.cartonpack.ir میباشد. این وبگاه دارای فروشگاه آنلاین فروش کارتن آماده از جمله کارتن پستی و اسباب کشی است.  

تولید جعبه و کارتن بسته بندی تنها یکی از خدمات شرکت کارتن است، با افزایش تعداد سوله و کارگاه ها، ساخت انواع پاکت های کرافت، کاغذی و هم چنین ورق سازی در این مجموعه صورت میگیرد.

هدف اصلی از تاسیس شرکت کارتن پک

در کارتن پک اولویت ما برآوردن نیاز های مشتریان و احترام به محیط زیست با بسته بندی های قابل بازیافت و دوستدار طبیعت میباشد. این مجموعه کارتن سازی، توسعه و پیشرفت های چند ساله خود را مدیون تعهد تیم مجرب خود، پشتکار و تلاش بی وقفه پرسنل و حمایت همیشگی شما همراهان همیشگی است.

ما تیمی مجرب و متخصص داریم که به تولید بسته بندی های محصولات خود افتخار میکنیم.

در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید به صفحه تماس با ما رجوع نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

هدف ما جلب رضایت شماست.