جعبه بسته بندی اسباب بازی

جعبه بسته بندی اسباب بازی

اسباب بازی ها از مهم ترین وسایل برای سرگرمی و شادی کودکان هستند که لازم است تولید کننده در بسته بندی آنها، نهایت خلاقیت و ابتکار خود را به کار ببرد.

جعبه پیتزا

جعبه پیتزا

از آن جایی که پیتزا یکی از پرطرفدارترین و لذیذ ترین غذاهاست، در نتیجه انتخاب یک جعبه مناسب جهت حفظ کیفیت و رعایت مسائل بهداشتی امریست ضروری.

جعبه بسته بندی لنت ترمز

جعبه بسته بندی لنت

لنت یکی از لوازم جانبی پر کاربرد خودرو هاست که در دسته قطعات صنعتی قرار میگیرد. کارتن هایی که برای این کالا مورد استفاده قرار میگیرند، غالبا به صورت دو لایه و سه لایه میباشند.

خرید کارتن گوجه صادراتی

کارتن گوجه صادراتی

بسته بندی گوجه فرنگی صادراتی را میتوانید در انواع مدلهای سبدی و چهار درب به صورت لمینتی که ظاهر بسیار شیکی دارند، از کارتن پک تهیه نمایید.

بسته بندی مغز گردو با جعبه و کارتن چاپ دار

کارتن بسته بندی گردو

با آمدن فصل پاییز یکی از دغدغه اصلی تولید کنندگان گردو، نحوه بسته بندی آن بوده که نیاز به دقت و خلاقیت دارد. گردو
از جمله محصولاتی است که بیشترین مصرف را در میان سایر خشکبار ها دارد.

بسته بندی کشمش لوکس و صادراتی

بسته بندی کشمش لوکس و صادراتی

کشمش از جمله پر مصرف ترین خشکبار بوده و به همین دلیل نیاز به یک جعبه بسته بندی برای حفظ کیفیت، طعم و مزه خود دارد.

کارتن انار

کارتن بسته بندی انار

انار ایران با کیفیت بالای خود، از جمله میوه های صادراتی است که تهیه یک جعبه بسته بندی مناسب و شکیل، سود فراوانی برای تولید کننده آن به ارمغان خواهد آورد.

بسته بندی زعفران

جعبه بسته بندی زعفران

زعفران، گران قیمت ترین ادویه در جهان و یک محصول صادراتی است؛ در نتیجه انتخاب پکی مناسب و شکیل برای چنین محصول با ارزش و گران قیمتی ضروری است.

بسته بندی چای؛ از جعبه تا کارتن

جعبه بسته بندی کارتنی و مقوایی

چای یکی از نوشیدنی های گیاهی خوش طعم و رنگ بوده که روزانه از آن استفاده میشود. بسته بندی چای بایک طراحی زیبا میتواند در فروش انفجاری آنها تاثیر فوق العاده ای را داشته باشد.

کارتن تخم مرغ سفارشی و صادراتی

کارتن بسته بندی تخم مرغ

انتخاب یک کارتن بسته بندی مناسب برای محصولی هم چون تخم مرغ که بسیار شکننده هستند، حائز اهمیت است. استحکام، دوام و زیبایی از جمله مواردی است که لازم است آنها را در نظر گرفت.