خرید جعبه سفارشی

خرید جعبه سفارشی، ارزش کالا را نزد مشتری بالا برده و همین کافیست تا راه را برای معرفی شدن برند تجاری و کسب سود برای تولید کننده هموار کند. خرید جعبه سفارشی پیوندی جدا ناپذیر میان محصولات و مشتریان بالقوه ایجاد مینماید زیرا محصولات خود قادر به توصیف جزییات و ویژگی های خود نیستند.

اطلاع رسانی مهم: خرید آنلاین و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی در کارتن پک

تولید جعبه سفارشی

جعبه های سفارشی میتوانند عاملی تعیین کننده در روند خرید کالاها باشند. جعبه هایی که با توجه به نظر و سلیقه مشتری چاپ و طراحی میشوند را جعبه های سفارشی میگویند. این پک ها به علت آن که کاملا با ایده و سلیقه و مخاطب تولید میشوند، جعبه های بسته بندی بر مبنای تقاضا مخاطب نیز نامیده میشوند.

چنین بسته بندی هایی موجب جلب رضایت مشتری و افزایش فروش خواهد شد. اغلب افراد به هنگام خرید یک محصول به طور تقریبی تا 70 درصد تحت تاثیر پک آن قرار گرفته سپس اقدام به خرید آن میکنند. در نظر گرفتن یک جعبه سفارشی و خیره کننده، می بایستی جزء الویت های اصلی هر شرکت کارتن سازی باشد.

صرفا جهت اطلاع رسانی: چاپ کارتن چیست و چرا میان تولید کنندگان محبوبیت دارد؟

جعبه سفارشی چگونه بر افزایش در آمد یک کسب و کار اثر میگذارد؟

به یاد داشته باشید بسته بندی چیزی فراتر از یک پوشش برای کالاست؛ به عبارتی پک هماننند لباس برای آن عمل کرده و ویژگی های آن را نمایان میکند. در حقیقت ارزش و اعتبار یک محصول وابسته به نوع بسته بندی است که برای آن در نظر میگیرید. مردم انتظار دارند محصولاتشان را در یک بسته بندی تحویل بگیرند؛ امروزه اکثر مشتریان به هنگام انتخاب و خرید یک محصول با انبوهی از کالاهای گوناگون در بسته بندی های متفاوت در قفسه های فروشگاه رو به رو میشوند که این انتخاب را برایشان دشوار میکند.

برنده واقعی تولید کنننده ای است که برای پک خود هزینه کرده و آن را به شکلی متفاوت تر از سایرین وارد بازار میکند. هر چه بسته بندی تاثیر مثبتی بر مشتریان بگذارد، امکان فروش آن نیز افزایش خواهد یافت. تولید کنندگان باید این نکته را در نظر داشته باشند که خرید جعبه سفارشی مساوی است با افزایش در آمد کسب و کار.

تماشا کنید: بسته بندی انواع محصولات برای بازار داخلی و صادراتی

بسته بندی های سفارشی چه مزایایی میتوانند داشته باشد؟

پک های سفارشی نه تنها موجب ارائه بهتر محصول به مشتری شده، بلکه محبوبیت آن را نزد مشتری بیشتر و بیشتر میکند. خرده فروشها و صاحبان کسب و کارهای کوچک اغلب برای فروش بیشتر در آغاز کار خود، از این پکها بهره میبرند که این به شناخته شدن بیشتر محصولاتشان میان مردم کمک فراوانی خواهد کرد. این بسته بندی ها در عرصه برجسته سازی بسیار عمل کرده و شاید تنها با ایجاد آگاهی از برند ساخته میشوند.

تفاوت جعبه آماده با بسته بندی های سفارشی

  • جعبه آماده در طرح، رنگ و مدل تقریبا ثابت و محدودی عرضه میشوند اما بسته بندی های سفارشی، تنوع رنگی و اشکال خاص و منحصر به فردی دارند.
  • مقاومت جعبه های آماده قابل قیاس با نوع سفارشی نیست زیرا در این بسته بندی ها مشتری خودش میزان کیفیت را تعیین مینماید.
  • جعبه های آماده موجب شناخته شدن برند تجاری، ماندگاری در اذهان عمومی و افزایش میزان فروش نخواهند شد اما در مورد جعبه های سفارشی این موضوع بر عکس است.

اطلاعیه: جعبه سازی همراه با تولید مدل های مختلف در کارتن سازی

خلاصه محتوا

در سال های اخیر تهیه و خرید کارتن بسته بندی برای کالا، پیشرفت زیادی داشته است و علت آن استقبال از بسته بندی های خلاقانه و مدرن بوده که پیش نیاز رسیدن به یک پک جذاب، مشورت با یک طراح با تجربه میباشد که در زمینه روان شناسی رنگ ها و شاخص های دیگر، تجربه بیشماری را دارا باشد. بسته بندی های سفارشی در واقع یک نوع فروشنده خاموش هستند که ویژگی، مشخصات و کاربرد های محصول را برای مردم نمایان میکند.

درباره کارتن سازی کارتن پک

اگر به تازگی کسب و کار تازه و جدیدی راه اندازی کرده اید و قصد دارید در مدت زمان کوتاهی شاهد پیشرفت در کسب و کارتان باشید، اولین قدم جذب مشتری است. به این منظور اولین قدم، تهیه و خرید یک بسته بندی مناسب بوده تا بوسیله آن محصولات خود را به همگان معرفی کنید و در عرض مدت کوتاهی به سود کلانی دست یابید. در این خصوص میتوانید از شرکت کارتن سازی کارتن پک واقع در پایتخت و استان البرز که در زمینه چاپ و بسته بندی بسیار موفق عمل کرده، نسبت به خرید پک های خود اقدام نمایید.

برای این کار میتوانید از طریق بخش تماس با ما در سایت کارتن پک، جعبه مد نظر خود را سفارش دهید.