جعبه مقوایی ادویه + کارتن بسته بندی انواع چاشنی ها

جعبه بسته بندی ادویه

جعبه مقوایی ادویه و کارتن بسته بندی انواع چاشنی را میتوان در پک هایی با مقوای بهداشتی، ایندربرد و پاکت های کرافت مشاهده نمود. توجه داشته باشید که در طراحی جعبه مقوایی ادویه، انتخاب گرماژ مناسب مقوا برای عدم دفرمه شدن بسته بندی ادویه و چاشنی الزامیست.

توجه: خرید آنلاین کارتن آماده و قیمت جعبه بسته بندی در کارتن پک

چرا بسته بندی ادویه اهمیت دارد؟

ادویه جات مواد معطری هستند که منشا گیاهی داشته و از قسمت های مختلف آن حاصل میشوند. بودن ادویه ها در هر منزلی ضروریست زیرا طعم و رنگ هر غذایی را تحت تاثیر خود قرار میدهند و بدون آنها، آشپزی دشوار میشود. همان گونه که میدانید، ادویه جات از پر مصرف ترین مواد غذایی و خوراکی تلقی میشود که با تهیه جعبه بسته بندی مناسب میتوان از آنها حفاظت نمود.

اگر بسته بندی ادویه جات به درستی صورت نگیرد، به سرعت طعم و مزه خاص خود را از دست میدهند و منجر به هدر رفتن پول و یا یک وعده غذایی میشوند؛ در حقیقت جعبه بسته بندی ادویه کلید حفظ و یکپارچگی محصول شماست. به همین دلیل باید ادویه جات را در بسته بندی قرار دهید که در معرض تابش نور خورشید، رطوبت و دیگر عوامل قرار نگیرند.

زمانی که خریداران و متقاضیان یک کالا زیاد است، حساسیت در انتخاب بسته بندی آن توسط مشتری بیشتر میشود زیرا باید ویژگی هایی داشته باشد تا آن را از سایر برند ها متمایز نموده و بتواند به راحتی نظر سفارش دهنده را به خود جلب نماید.

مهم: جعبه سازی همراه با تصویر انواع مدل های آن

مناسب ترین جعبه مقوایی ادویه

انتخاب جعبه ای که بتواند به درستی از ادویه و سایر چاشنی ها محافظت نماید و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی آن را به دست مشتری برساند، مهم ترین اصلیست که هر تولید کننده ای باید به آن توجه نماید. از آن جایی ادویه جات همانند زردچوبه، فلفل، نمک، دارچین و غیره اغلب به صورت گرمی یا سیری خریداری میشوند، جعبه های مقوایی و پاکت های کرافت بهترین گزینه برای بسته بندی آن محسوب خواهند شد.

دانستنی ها: کاغذ و مقوای کرافت در صنعت بسته بندی

مقوا و انواع آن گرماژ های متعددی داشته که هر چه این ضخامت بیشتر باشد، جعبه بسته بندی ادویه مقاوم و با دوام تر خواهد شد. مقوای ایندربرد با ظاهر بهداشتی خود و با آن رنگ سفیدی که حس بهداشتی بودن را به مخاطب القا میکند، بیشترین استفاده را در تولید جعبه مقوایی ادویه به خود اختصاص داده است. بچه جعبه های مقوایی ادویه برای پک کلی و یا فروش فله ای دورن کارتن سه لایه و یا پنج لایه طبق وزن و تعداد جعبه های مقوایی بسته بندی میشوند.

مرتبط بخوانید: مقوا و انواع آن + ویژگی و کاربرد هر یک در جعبه سازی

بسته بندی ادویه

آیا بسته بندی ادویه به صورت خلاقانه با افزایش فروش همراه است؟

در عصری که محصولات مشابه بسیاری در قفسه‌های فروشگاه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، این طراحی بسته بندیست که میتواند سبب متمایز شدن محصولات از یکدیگر میشود. طراحی کارتن بسته بندی ادویه و دیگر چاشنی ها به شیوه ای نوین و خلاقانه به اندازه ای سودمند است که میتواند آینده شغلی شما را تغییر دهد.

در گذشته کارفرمایان و تولیدکنندگان مواد غذایی اهمیت چندانی برای جعبه بسته بندی ادویه قائل نبوده و آن را از ملزومات کاری خود نمیدانستند اما این روز ها با توجه به هوشیار شدن تولید کنندگان و دانستن این موضوع که بخشی عمده ای از خرید روزانه مردم بر پایه ظاهر و طراحی بسته بندی شکل میگیرد، این قضیه را جدی تر گرفته و در تلاش برای تهیه بهترین بسته بندی ها هستند.

استفاده از جعبه های طلق دار یا پنجره دار به علت آن که سبب دیده شدن محصول درون پک بدون دخالت دست میشود، میتوند گزینه مناسبی برای جعبه بسته بندی ادویه باشد؛ هم چنین به منظور بهبود طراحی کارتن بسته بندی ادویه میتوانید طبق سلیقه خود، از انواع خدمات چاپ نظیر طلاکوب، نقره کوب، یووی و غیره بهره ببرید تا برند خود را تبدیل به انتخاب اول و آخر مردم برای خرید نمایید.

تماشا کنید: کارتن مواد غذایی و خوراکی در طرح های گوناگون و مختلف

چاپ بسته بندی ادویه و رابطه آن با ازدیاد آمار فروش!

چاپ کارتن بسته بندی محصولات، اغلب اولین فرصت شما برای ایجاد تأثیر مثبت بر مصرف کنندگان است چرا که به وسیله فرآیند چاپ، شکل ظاهری بسته بندی شما لوکس و هویت برندتان بر مردم آشکار میگردد. امروزه تولید کنندگان بزرگ در سراسر جهان، مبالغ زیادی را برای بسته بندی های خود در نظر میگیرند که یکی از این هزینه ها مربوط به طراحیست. چاپ و طراحی جعبه بسته ‌بندی ادویه در بازاریابی و فروش محصولات و هم‌چنین در پیشی گرفتن از رقبا، نقشی اساسی دارد. یک چاپ بسته ‌بندی حرفه ای و جذاب قبل از خرید میتواند به جذب بیشتر مشتریان منجر شود.

از آن جایی که بسته بندی ادویه با متریال های گوناگونی هم چون مقوا، کارتن و پاکت کرافت صورت میگیرد، دو چاپ افست و فلکسو بیشترین کاربرد را در این زمینه به خود اختصاص داده است، به گونه ای که برای جعبه مقوایی، جعبه لمینتی و پاکت کرافت ادویه از چاپ افست و برای کارتن مادر ادویه از چاپ فلکسو بهره گرفته میشود.

خواندنی ها: چاپ فلکسوگرافی و شیوه کار آن در جعبه سازی

نحوه قیمت گذاری کارتن بسته بندی ادویه

عموماً برای به دست آوردن قیمت کارتن بسته بندی ادویه مواردی هم چون نوسانات بازار، ابعاد جعبه، چاپ، تیراژ مد نظر، مدل و از این قبیل موارد در نظر گرفته میشود. هر چه تعداد سفارش بیشتر باشد، قیمت تمام شده تا حدودی کاهشی خواهد شد.

قرارداد خرید جعبه بسته بندی ادویه

کارتن سازی کارتن پک با برخورداری از به‌ روز ترین دانش طراحی و مجهز ترین ماشین آلات، بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی ادویه به صورت جعبه مقوایی، پاکت کرافت و کارتن لایه دار را برای بسته بندی ادویه تولید می نماید. در صورت تمایل به سفارش کارتن بسته بندی ادویه در ایام هفته به غیر از جمعه ها و تعطیلات رسمی، از طریق تماس با ما با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *