جعبه سوخاری کیلویی ؛ تولید کننده پک و سطل سوخاری با کیفیت عالی

جعبه بسته بندی کنتاکی

جعبه سوخاری کیلویی طبیعتا باید استحکام بالایی داشته باشد تا از پس نگهداری کنتاکی های لذیذ و ترد برآید. جعبه سوخاری کیلویی که در تصویر شاخص ملاحظه میفرمایید، در کارتن سازی کارتن پک تولید شده که جنس آن از مقوای ایندربرد (پشت سفید) می باشد. این پک سوخاری مقوایی به منظور راحتی مشتری در باز و بسته کردن جعبه، به صورت کیبوردی طراحی شده است. جعبه سوخاری کیلویی تولید شده مجموعه ما، خدمات چاپ سلفون براق داشته که علاوه بر زیبا نمودن کارتن، دوام جعبه را نیز افزایش خواهد داد. تولید کنندگان و فست فود داران نبایستی از درج برند خود بر روی جعبه سوخاری کیلویی غافل شوند.

دانستنی ها: خرید و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی در کارتن پک

پک سوخاری، اولین قدم جذب مشتری!

سوخاری ها از محبوب ترین غذاها در سراسر دنیا می باشد و همیشه در لیست منوی فست فودی ها بوده و خواهند بود. اصولا غذاهای ترد و سوخاری مثل مرغ، سیب زمینی و قارچ از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و همیشه مشتریان زیادی در صدد صرف و میل آن هستند. آن چیزی که در وهله اول به چشم میخورد، شیوه بسته بندی سوخاری کیلویی است. سوخاری ها اصولا به علت حالت تردی که دارند، محبوبیت داشته و فست فود داران به خوبی از این موضوع آگاهند. به جهت حفظ این ویژگی شان، ملزم به داشتن بسته بندی هستند تا علاوه بر این موضوع، بهداشت آنها نیز حفظ گردد زیرا این بسته بندیست که میتواند موجب جلب رضایت مشتری یا بالعکس این موضوع گردد.

همین موضوع باعث شده که مدیران و صاحبان رستوران های زنجیره ای، جعبه مقوایی و کارتنی را برای جعبه سوخاری کیلویی مد نظر داشته باشند زیرا هم قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند، هم میتوانند مسائل مربوط به بهداشت را پوشش دهند و از همه مهم تر میتوان به جهت بازاریابی و رقابت با سایر فست فودی ها، برند خود را با طرح و رنگ مدنظر خود بر روی کارتن سوخاری درج نمود.

نکته مهم: جعبه سازی با مدل های مختلف در کارتن پک کرج

اهمیت گرماژ در جعبه مقوایی سوخاری

سوخاری ها به علت آن که مقدار زیادی روغن به خود جذب میکنند، باید در بسته بندی آنها حساسیت زیادی به خرج داد مخصوصا برای جعبه بسته بندی سوخاری های بیرون بر تا روغن اضافی آنها به بیرون از جعبه نفوذ نکند؛ از آن جایی که بیشتر کارتن سوخاری از جنس مقوا هستند، توجه به ضخامت یا گرماژ مقوا آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا هنگام آوردن غذا به مشتری یا به هنگام ارسال به صورت بیرون بر، شکل ظاهری جعبه سوخاری کیلویی حفظ گردد و کیفیت محصول را تحت تاثیر قرار ندهد. همان گونه که در جریان هستید، لازمه سوخاری شدن، استفاده از روغن فراوان است که این میزان روغن در لایه بیرونی سوخاری جذب خواهد شد.

ایندربرد تنها گزینه قابل اطمینان برای جعبه است زیرا تاییده سازمان بهداشت را دریافت نموده و ظاهر بهداشتی دارد. از جمله دلایل مهم انتخاب مقوای ایندربرد (پشت سفید) سوای ظاهر بهداشتی آن، کیفیت چاپی بالا، نبودن هیچ مواد بازیافتی در ترکیب آن، مقاوم بودن و کیفیت بالای این نوع مقواست. دلیل اهمیت و توجه گرماژ مقوا در پک مقوایی سوخاری کیلویی نیز عدم نفوذ و پس دادن روغن به بیرون کارتن است.

مرتبط بخوانید: جعبه و کارتن بسته بندی مربا در طرح های خاص!

سطل سوخاری

سطل سوخاری یکی از انواع پک هایی است که برای بسته بندی سوخاری هایی نظیر قارچ، سیب زمینی و مرغ مورد استفاده قرار میگیرد. این جعبه ها اکثرا با مقوا تولید شده که هر چه عدد گرماژ آن بیشتر باشد، بر مقاومت آن افزوده میشود. سطل سوخاری و کنتاکی می بایست از مقوای بهداشتی یا ایندربرد تولید شوند چون محتویات داخل بسته با جعبه به طور مستقیم در ارتباط است. از مهم ترین مزیت های پک و سطل سوخاری میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • وزن سبک و در نتیجه حمل و نقل آسان
  • بازیافت پذیر بودن آن
  • امکان طراحی متناسب با سلیقه مشتری
  • بهداشتی بودن
  • حفظ بهداشت سوخاری ها

سطل سوخاری هایی که امروزه طراحی میشوند، یک سری منافذ ریز داشته که این کمک می کند تا کنتاکی ها در اثر رطوبت نرم نشوند. این منافذ تعبیه شده بر روی پک و کارتن بسته بندی سوخاری هواکش برای جلوگیری از نرم شدن مرغ سوخاری می باشد که فناوری جدیدی است.

 سطل و جعبه سوخاری

جعبه سوخاری کیلویی چگونه میتواند باعث اشتیاق مردم به انتخاب فست فودی شما گردد؟

تمامی دارندگان فست فودی ها به دنبال جذب مشتری هستند تا به کسب و کار خود سامان دهند. ممکن است مشاهده کرده باشید که دو رستوران در یک خیابان با ارائه یک کیفیت یکسان، یکی بیشتر از دیگری مشتری دارد. آیا تا به حال این سوال برایتان پیش نیامده که چگونه اتفاقی روی خواهد داد؟

این موضوع ارتباط قوی با نحوه بسته بندی دارد زیرا پک نوعی برند سازی است که سبب متمایز شدن برند های مختلف از یکدیگر شده و هویت آنها را مشخص می نماید. خرید کارتن سوخاری کیلویی نه تنها برای مسائل مربوط به بهداشت ضروریست بلکه نام کسب و کار را در ذهن سفارش دهنده همواره جاوید نگه میدارد. هر چه قدر در طراحی پک و سطل سوخاری خلاقیت به خرج دهید، پتانسیل آن برای جذب مشتریان بیشتر و بیشتر خواهد شد و این گونه میشود که فست فودی شما تبدیل به پاتوق همیشگی آنها خواهد شد.

خواندنی ها: کارتن بسته بندی قابلمه با کدام ورق کارتنی تولید میشود؟

چرا پک سوخاری به صورت پنجره دار تولید میگردد؟

یکی از بهترین مدل ها برای بسته بندی سوخاری ها، جعبه مدل طلق دار یا پنجره ایست. آیا میدانید دلیل انتخاب این مدل بسته بندی چیست؟

همان گونه که در محتوا بسته بندی غذای بیرون بر ذکر کردیم، قرار دادن غذای داغ بلافاصله داخل پک، موجب عرق کردن غذا شده و همین حالتی خمیری به آن خواهد داد. به منظور جلوگیری از اتفاق افتادن چنین مشکلی، جعبه و کارتن بسته بندی سوخاری ها را به پنجره دار یا روی جعبه آن منافذی را تعبیه می نمایند که موجب میشود غذا خمیر نشده و تا رسیدن به دست سفارش دهنده حالت ترد و تازگی خود را حفظ نماید. توجه داشته که هر مدل پک سوخاری که میخواهید سفارش دهید، بر روی آن حفره هایی می بایست ایجاد شود تا غذا ترد بودن خود را حفظ نماید.

قیمت سطل و پک سوخاری؟

این که هزینه تمام شده پک و سطل سوخاری و کنتاکی ها چگونه محاسبه میشود، بستگی به موارد متعددی هم چون ابعاد جعبه کنتاکی، تیراژ، گرماژ مقوا، چاپ دار یا ساده بودن و از این قبیل موارد دارد. اگر به تازگی رستوران فست فودی راه اندازی نموده اید، توصیه میشود به منظور جذب مشتریان بیشتر، با ارائه فست فود ها در یک پک و سطل طراحی شده و زیبا، آنها را به مشتریان دائم خود تبدیل نمایید.

مسیر های ارتباطی با کارتن پک

کارتن سازی کارتن پک می کوشد تا بهترین پک های مواد غذایی از جمله سطل سوخاری، پک و جعبه بسته بندی سوخاری کیلویی را با رعایت اصول بهداشتی برای متقاضیان عزیز تولید نماید. شما سفارش دهندگان عزیز می توانید هم به صورت حضوری و هم آنلاین از مجموعه ما خرید نمایید. برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش و دریافت آدرس دفتر مرکزی به تماس با ما وب سایت مراجعه نمایید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *