طراحی کارتن بسته بندی غذای حیوانات خانگی به سبکی مدرن و جدید!

جعبه بسته بندی غذای حیوانات خانگی

کارتن بسته بندی غذای حیوانات خانگی (Pet) همان گونه که در تصویر شاخص ملاحظه می نمایید، هم به صورت جعبه مقوایی طلق دار و هم به شکل جعبه کارتن چهار درب ساده، چاپ دار یا لمینتی در پروسه تولید قرار میگیرد تا مخاطبان این نوع پک ها با توجه به سلیقه و هزینه خود هر کدام را سفارش دهند. از آن جایی که این روز‌ها رقابت در فروش غذای حیوانات خانگی مخصوصا سگ و گربه که محبوب ترین آنها هستند، بیشتر از هر زمان دیگریست، فروشندگان تنها چاره کار برای پیروزی در میدان رقابت را تهیه کارتن‌ غذای حیوانات خانگی دانستند.

مطلب مهم: خرید آنلاین و قیمت کارتن با نازل ترین قیمت ممکن در استان البرز

بسته بندی غذای حیوانات خانگی چه تاثیری بر رفتار خریدار دارد؟

اگر شما نیز صاحب حیوان خانگی هستید، به خوبی میدانید که دو عامل بهداشت و تغذیه این موجودات دوست داشتنی در اولویت های نگهداری از آنها قرار دارد. برخی از صاحبان حیوانات خانگی چنین تصوری دارند که تنها واکسیناسیون منظم آنها و فراهم آوردن محیطی برای آسایش و آرام آنها کافیست اما باید به کیفیت غذای آنها نیز توجه داشت که این حفظ کیفیت در گرو نحوه بسته بندی صحیح آنهاست. کارتن‌ بسته بندی غذای حیوانات خانگی از آن جهت که هم استفاده از نایلون های غیر بازیافتی و مضر را به حداقل میرساند و هم این که غذا را از نفوذ گرد و غبار حفظ می نماید،کارتروز‌ها شرکت های جعبه سازی متعددی در صدد تولید آن هستند؛ اما مزایای جعبه بسته بندی غذای حیوانات خانگی تنها به این دو مورد ختم نمیشود، بلکه قابلیت چاپ به منظور برند سازی از دیگر مزایای تهیه جعبه بسته بندی حیوانات خانگی می باشد.

بسته بندی غذای حیوانات خانگی با متریال های بازیافتی

نکته مهم در خصوص تولید جعبه بسته بندی غذای حیوانات خانگی، مقاومت، طراحی و در نظر گرفتن مدل مناسب جهت بسته بندیست. این المان می طلبد که تا بسته بندی انتخاب نمود که بتواند این موارد را ساپورت نماید. از آن جایی که غذای حیوانات خانگی اغلب به صورت کیلویی خریداری میشود، نیاز به یک بسته بندی با دوام به منظور حفاظت و حمل و نقل دارند زیرا در غیر این صورت در اثر تغییرات دمایی و رطوبت کیفیت خود را از دست میدهند.

بیشتر بدانید: جعبه و کارتن حمل جوجه چه ویژگی هایی دارد؟

جعبه مقوایی و پک های کارتنی به عنوان جعبه بسته بندی غذای حیوانات خانگی میتوانند تمامی نیاز های گفته شده را برآورده سازد. این که کدام نوع پک برای کارتن بسته بندی غذای حیوانات خانگی مناسب تر است، بستگی به وزن این غذاها دارد؛ مثلا برای فروش فله ای، قائدتا از انواع کارتن همچون کارتن سینگل، کارتن سه لایه، کارتن چهار لایه و کارتن پنج لایه بهره گرفته میشود. جعبه های مقوایی که در مدل های مختلفی قابل تولید می باشند، نیز به عنوان جعبه بسته بندی غذای حیوانات خانگی استفاده میشوند.

مهم: کارتن حمل حیوانات خانگی، لازمه پت شاپ ها!

جعبه کارتن غذای حیوانات خانگی

آیا الزامی در چاپ دار شدن کارتن بسته بندی حیوانات خانگی است؟

جعبه و کارتن های بسته بندی پس از تولید میتوانند بدون چاپ یا به صورت چاپ شده ارائه گردند که این را مشتری انتخاب می نماید. اولین حسن استفاده از فرآیند چاپ کارتن، ذکر یک سری اطلاعات در خصوص محصول و درج برند مربوط به کسب و کار است در نتیجه در این مورد میتوان اظهار داشت که هیچ الزامی در چاپ دار شدن کارتن بسته بندی غذای حیوانات خانگی وجود ندارد اما اگر موفقیت در کسب و کارتان برایتان در اولویت است، میتوانید با چاپ دار نمودن جعبه مقوایی حیوانات خانگی به کسب و کار خود سر و سامان دهید.

چاپ یکی از مواردیست که تاثیر مستقیمی بر فروش بیشتر، دیده شدن و بولد شدن برند تجاری شما دارد که هر چه شکیل تر باشد، پتانسیل بالایی را در جذب مشتری خواهد داشت. اهمیت این موضوع به اندازه ایست که بین دو محصول با یک کیفیت یکسان اما در دو جعبه با دو چاپ مختلف، تفاوت ایجاد نموده و آن محصولی که چاپ با کیفیت تری داشته باشد، فروش بهتری خواهد داشت.

اگر چه در پروسه تولید جعبه کارتن غذای حیوانات خانگی میتوان از هر دو چاپ فلکسو و افست بهره برد، اما اگر میخواهید پک هایتان به گونه ای باشد که در همان ابتدا تمام توجه مشتری را به خود جلب کند، پیشنهاد ما به شما چاپ افست است زیرا دستگاه آن ضمن پیشرفته بودن، محدودیتی در انتخاب طرح و رنگ نخواهد داشت.

رایج ترین مدل جعبه کارتن غذای حیوانات خانگی

در شرکت های کارتن سازی مدل های مختلفی از یک جعبه کارتن طراحی میگردد که مخاطبان عزیز میتوانند با در نظر نوع محصول و سلیقه خود، هر یک را سفارش دهند. تعدادی از این مدل ها عبارت اند از جعبه کیبوردی، کشویی، چهار‌درب، ته قفلی و سبدی که هر زیبایی ظاهری و کاربرد خاص خود را دارند. از آن جایی که غذای حیوانات خانگی در 90 درصد مواقع به صورت کیلویی و فله ای خریداری میشوند، راحت ترین مدل جعبه به منظور بسته بندی غذای حیوانات خانگی به صورت کارتن چهار درب میباشد.

یادداشت پایانی

نگهداری از حیوانات خانگی نیازمند رعایت یک سری از مولفه هاست که یکی از آنها، تهیه غذای بهداشتی برای این موجودات دوستداشتنی مخصوصا سگ و گربه هاست. کارتن بسته بندی غذای سگ و گربه میتواند این تضمین را به دارندگان حیوانات خانگی بدهد که به خوبی از پس نگهداری و حفظ کیفیت آن برخواهند آمد. به منظور ثبت سفارش و خرید کارتن بسته بندی غذای حیوانات خانگی هم میتوانید به صورت آنلاین اقدام نموده و هم به صورت حضوری به آدرس کرج، کمالشهر، نبش ظفر 19، ساختمان اداری میلاد مراجعه نمایید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *