بسته بندی غذای بیرون بر | انواع جعبه غذا آماده

بسته بندی غذای بیرون بر

بسته بندی غذای بیرون بر، بر اساس یک سری از استاندارد ها و قواعد طراحی میگردد زیرا رعایت مو به مو اصول بهداشتی در این گونه پک ها بسیار حائز اهمیت است. جعبه بسته بندی غذای بیرون بر به دو صورت جعبه مقوایی و پک کارتنی در شکل و ابعاد درخواستی مشتری و صاحب رستوران تولید میشود که هم برای مصارف داخلی و هم برای موارد بیرون بر در رستوران و فست فودی ها کاربرد دارد.

دانستنی ها: خرید آنلاین کارتن آماده و قیمت جعبه بسته بندی در کارتن پک

بهترین جعبه غذای بیرون بر

حتما شما تجربه سفارش آنلاین غذا از رستوران ها را داشته اید. تا چه اندازه بهداشت، کیفیت و جنس پک غذای آماده برایتان حائز اهمیت می‌باشد؟

امروزه با توجه به مشغله کاری افراد و محدودیت در زمان به خصوص در افراد شاغل هم چنین با ماشینی شدن سبک زندگی مردم در شهرهای صنعتی، گرایش افراد به غذاهای آماده یا فست فودی چه به صورت بیرون بر و چه به صورت مراجعه حضوری به رستوران ها روز به روز در حال افزایش است. در نتیجه رستوران داران، مطبخ ها و فست فودی ها باید در انتخاب ظروف و پک غذای بیرون بر، نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهند. لازم است که در تولید و عرضه جعبه بسته بندی غذای بیرون بر نهایت دقت را به کار برد. متریال استفاده شده در کارتن بسته بندی غذای بیرون بر به علت آن که رابطه مستقیمی با محتویات درون بسته بندی دارد، باید به گونه ای تولید و طراحی شود که در شرایط تغییرات آب و هوایی و دما به راحتی واکنش نشان ندهد. افزون بر این مورد، پک بیرون بر غذا باید بتواند محتویات درون خود را برای مدت زمان طولانی گرم نگه داشته و سبب سرد شدن زود هنگام آن نگردد زیرا در غیر این صورت سبب سلب اعتماد مشتری و انصراف وی از سفارش دوباره از برند و محصولات شما خواهد شد.

خواندنی ها: جعبه سازی همراه با تولید انواع مدل های مختلف آن

گوناگونی کارتن بسته بندی غذای بیرون بر

ظروف پلاستیکی به دلیل روند کند بازیافت شدن و هم چنین آسیب رساندن به طبیعت، امروزه جایگاهی برای بسته بندی غذای بیرون بر نداشته و به جای آن انواع جعبه های کارتنی و مقوایی که قابلیت بازیافت را دارند، جایگزین آنها شده اند. بسته بندی های پلاستیکی، سلامت انسان را به خطر انداخته و زمینه را برای انواع بیماری ها فراهم خواهد آورد. با توجه به هوشیاری مردم نسبت به مسائل زیست محیطی و همچنین توجه به سلامتی شان، پک های مقوایی و کارتنی مناسب ترین متریال برای جعبه بسته بندی غذای بیرون بر خواهند بود. زمانی که پک بسته بندی غذا آماده به خوبی صورت بگیرد، مردم از آن استقبال کرده و همین میتواند برای رشد کسب و کار و افزایش تعداد مشتریان بسیار کمک کننده باشد. در ضمن کارتن و جعبه غذا آماده باید به گونه ای باشد که در طول حمل و نقل و جابه جایی آسیبی به شکل ظاهری غذا وارد نکند زیرا اگر مشتری از سفارش خود راضی باشد، قطعا تبدیل به مشتری دائم شما خواهد شد.

با توجه به مواردی که ذکر کردیم، بهترین پک بسته بندی غذا بیرون بر، جعبه مقوایی و کارتنی است. جعبه های مقوایی که برای تولید پک غذای آماده استفاده میگردد، همگی از مقوای بهداشتی و مقوا ایندربرد (پشت سفید) که ظاهر و شکل یک دستی دارد، می باشد تا مخاطب متوجه ارزش قائل شدن به سلامتشان شود.

مهم: کارتن و جعبه سوخاری کیلویی با کدام مقوا تولید میگردد؟

سینی مقوایی و کارتنی شیرینگ مواد غذایی

علاوه بر پک های کارتنی و مقوایی که برای بسته بندی غذاهای حاضری مورد استفاده قرار میگیرد، سینی های مقوایی و کارتنی نیز تولید میگردد که به چیدمان مواد غذایی نظم و ترتیب خاصی داده و بر روند فروش کالا تاثیر مثبتی خواهند گذاشت. سینی مقوایی و کارتنی محصولات غذایی معمولا به صورت کارتن سینگل و کارتن سه لایه با فلوت e میباشد که امروزه یکی از محصولات پر کاربرد در رستوران و کترینگ بوده که هم در مصارف داخلی و هم به صورت بیرون بر مورد استفاده قرار میگیرد. بر روی این سینی به وسیله دستگاه شیرینگ، سلفون کشیده می شود که هم غذا را گرم نگه می دارد و هم مانع از نفوذ آلودگی و گرد و غبار به داخل غذا میگردد.

سینی مقوایی شیرینگ

مرتبط بخوانید: سینی مقوایی و کارتنی شیرینگ محصولات غذایی

سینی کارتنی به شیوه های متعددی به صورت بدون چاپ، چاپ دار و لمینتی تولید میگردد که مشتریان و سفارش دهندگان عزیز میتوانند طبق سلیقه و بودجه خود هر یک را تهیه نمایند. سینی کارتنی و مقوایی بدون چاپ، کاملا ساده و نوع چاپ دار همان گونه که از نامش پیداست، دارای چاپ بوده که این به برند سازی و آشنا شدن مخاطبان با آن کمک به سزایی خواهد نمود؛ و اما سینی کارتنی لمینتی که بهترین، مقاوم ترین و زیباترین سینی بین موارد نام برده شده بوده که مانع از روغن پس دادن غذا به بیرون پک و دفرمگی سینی خواهد شد.

به آن دسته از رستوران داران و صاحبان کترینگ و کافه رستوران هایی که کسب رضایت مشتری اولویتشان می باشد، توصیه میگردد که با سفارش دادن سینی مقوایی لمینتی، هم به برجسته سازی برند خود و خوش درخشیدن آن نزد مردم کمک نمایند و هم آمار فروش خود را چند برابر افزایش دهند.

بیشتر بدانید: جعبه برگر، فرصتی طلایی برای تبلیغ برند!

اهمیت چاپ کارتن بسته بندی غذای بیرون بر

تصور کنید که یک پک غذای آماده سفارش داده اید که بسیار لذیذ و خوشمزه است ولی هیچ گونه چاپی روی آن صورت نگرفته است؛ نه برندی و نه نام رستوران بر روی آن درج شده است؛ در این صورت شما هیچ گونه اطلاعاتی در مورد محصول سفارش داده خود نخواهید داشت و این سبب عدم تبلیغ برند شده در که در نهایت تعداد مشتریان را کاهش خواهد داد؛ هر چند که کیفیت غذا مطلوب باشد. در نتیجه با استفاده از فرآیند چاپ میتوان برند خود را بر روی پک درج نمود و بدین طریق برند سازی نمود.

چاپ روی بسته بندی تنها جنبه زیبایی ندارد بلکه جنبه اطلاع رسانی نیز داشته و اطلاعاتی از ویژگی محتویات درون پک را در اختیار مردم قرار میدهد. فرآیند چاپ اغلب اولین فرصت شما برای ایجاد تأثیر مثبت بر خریداران بوده زیرا بدان وسیله میتوان سبب لوکس شدن جعبه بسته بندی غذای بیرون بر و فروش فوق العاده آن شد.  

چاپ کارتن بسته بندی غذای بیرون بر

مرتبط بخوانید: چاپ کارتن چیست و چرا محبوبیت دارد؟

پک غذایی در مراسمات

یکی از دغدغه های اصلی برگزار کنندگان مراسمات از جمله انواع جشن ها، برنامه های ایام سوگواری، مراسم ترحیم و جلسات دفاع از پایان نامه، آماده کردن بسته بندی هایی جهت پذیرایی آبرومندانه از میهمانان است که باید به بهترین شکل ممکن انجام شود.

در این گونه مراسم ها، افراد به علت نداشتن زمان کافی برای تدارکات، ترجیح میدهند که از یک سری پک های آماده استفاده کنند که هم ظاهر خوبی و شکیلی داشته و هم محتویات درون بسته را سالم نگه میدارد. این بسته بندی ها طبق سلیقه شخص سفارش دهنده در اندازه و ابعاد مختلف قابل تولید می باشند.

یادداشت پایانی

پک غذای بیرون و انواع جعبه غذا آماده از حساس ترین بسته بندی ها در صنایع کارتن سازی به شمار آمده و از همین رو به رستوران داران توصیه میشود که در انتخاب آنها نهایت دقت و تلاش خود را بکنند. کارخانجاتی که جعبه بسته بندی غذای بیرون بر تولید می نمایند، می بایست در درجه اول به مسائل بهداشتی توجه داشته باشند تا نسبت به رقبا در صدر بایستند و فروش زیادی را از آن خود نمایند. شما همراهان گرامی میتوانید برای دریافت مشاوره پیش از خرید و سفارش کارتن بسته بندی غذای بیرون بر و جعبه غذا آماده، با ما در تماس باشید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه برای “بسته بندی غذای بیرون بر | انواع جعبه غذا آماده

  1. فرهنگ گفته:

    خسته نباشید. جعبه بسته بندی غذای بیرون بر تو چه سبک هایی تولید میشه؟؟ مثلا کارتن غذای بیرون بر فانتزی هم طراحی میکنید

    • زهره انوری گفته:

      روز به خیر. جعبه و کارتن بسته بندی غذا بیرون بر طبق سلیقه مشتریا با هر مدل و سبکی که مد نظرشون باشه، تولید میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *