کارتن بسته بندی دستگیره و قفل درب ، کمد ، میز و غیره

کارتن بسته بندی دستگیره و قفل درب

کارتن بسته بندی دستگیره و قفل درب ( door lock )، کمد ، میز و غیره در دسته جعبه های یراق آلات و در سیکل بزرگ تر جزو گروه ابزار آلات و شاخته صنعتی ساختمانی به حساب می آید ، به عنوان یک محافظ و فروشنده حرفه‌ای است که از ویژگی استقامت، قابلیت چاپ و تولید در مدل‌های گوناگون؛ منتها مقرون به صرفه برخوردار می باشد، از همین رو به نسبت جعبه‌های مقوایی خواهان بیشتری دارد. در ادامه با مشتری پسند‌ترین نوع بسته بندی این قطعات فلزی و دلایل منع استفاده از نایلون های پلاستیکی به عنوان نگهدارنده آنها آشنا خواهید شد.

نایلون یا کارتن؛ کدام بسته بندی مناسب است؟

دستگیره و قفل از اجزا کاربردی در دکوراسیون و یراق مهم جهت افزایش امنیت مکان‌های دولتی، تجاری و مسکونی می‌باشند. اگر با دقت به درب منزل، کمد، کابینت و دیگر وسایل نگاه کنید، متوجه خواهید شد که دستگیره‌ و قفل در زندگی همه ما وجود داشته و کارکرد بسیار مهمی دارند، به طوری که تصور درب بدون دستگیره برایمان غیر ممکن است.

از آنجایی که جنس آنها از فلز آبکاری شده و نسبتاً سنگین است، نمی‌توان برای نگهداری از این دو قطعه صنعتی در طول مسیر و بخاطر سیاست‌های فروش و بازاریابی که مستقیم وابسته به سود کسب و کار‌ها هستند، از نایلون‌های پلاستیکی که دوام و مقاومت کافی ندارند، استفاده کرد. راه حل جایگزین که به لطف صنعت بسته بندی، امروزه باعث حفظ اعتبار و شان صنایع تولیدی گردیده، کارتن بسته بندی دستگیره و قفل است که خود جزو دسته کارتن یراق آلات به حساب می آیند.

آیا می دانستید چه بسته بندی هایی توانایی پول سازی دارند؟

متریال اولیه آنها اغلب مقوای کرافت (سفید و خام) با فلوت کارتن e-Flute و قابل بازیافت می‌باشد، برای بسته بندی دستگیره و قفل ورق کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه جوابگو است.

جعبه کیبوردی دستگیره و قفل

یکی از پرطرفدار‌ترین مدل‌های بسته بندی قطعات صنعتی: دستگیره و قفل، جعبه کارتن کیبوردی است. این جعبه‌ها دارای دو زبانه در کنار درب جعبه هستند که معمولاً برای ساخت بسته بندی دستگیره و قفل های امروزی درب ورودی ساختمان، آپارتمان، حیاط، اتاق خواب، درب دستشویی و حمام؛ کارخانجات کارتن سازی معتبر آن‌ها را به صورت دوبل در نظر می گیرند تا هنگام جابجایی یا حمل و نقل تا محل ساخت و ساز ساختمان احتمال صدمه دیدن کارتن آنها صفر باشد.

دوبل شدن دیواره‌های عرضی جعبه کیبوردی سبب تزریق مقاومت چند برابری به بسته بندی مورد نظر شده، به طوری که به راحتی در برابر هر نوع ضربه و رطوبت حاصله از محیط‌ ساختمان سازی، عایق بندی خواهد شد. برای تبدیل شدن به انتخاب اول مشتریان، طرح جدیدی از جعبه بسته بندی کیبوردی برای ابزارات در دسته آلیاژ فلز معرفی شده که کارتن کیبوردی دسته دار نام دارد و سلامت کالا، چه با قفل ثابت و چه دیجیتالی تا رسیدن فرد به مقصد به طوری که متوجه وزن کالا نخواهد شد، تضمین می‌کند.

جعبه و کارتن دسته دار مقوایی، کنفی، نخی و پلاستیکی

همچنین، برای آن دسته از مشتریانی که نگران بازیافت نشدن این نوع کارتن بسته بندی دستگیره و قفل هستند، کارخانجات جعبه سازی برای سرهم کردن آنها از گوشواره و قفل سماوری (قفل عرض کوتاه) به جای چسب و منگنه استفاده می کنند، همین امر سبب ارزان تر تمام شدن قیمت جعبه کیبوردی دستگیره و قفل خواهد شد.

جعبه درب دارویی ته قفلی یراق آلات

جعبه درب دارویی ته قفلی یا لاک باتم که سرعت تولید سریع تری به نسبت سایر جعبه‌ها، به دلیل چفت شدن لبه‌های جعبه بدون نیاز به چسب یا منگنه را دارد، در صنایع مختلف به ویژه برای تولید کارتن بسته بندی دستگیره و قفل کاربردی کاربرد دارند. در صنعت بسته بندی نوع 3 لایه آنها که تحمل بیشتری برای وزن دستگیره‌های مختلف: توپی، پلاک، روزت، اتاق خواب، درب ورودی و درب سرویس بهداشتی دارند، قفل میز و کمد مورد استفاده قرار میگیرد.

جعبه کشویی محافظ قابل اعتماد برای دستگیره درب

در مراحل تولید جعبه کشویی دستگیره و قفل، معمولا از مقوای ضخیم و بدون چاپ به عنوان جزء داخلی آن و برای قسمت خارجی از مقوایی استفاده می کنند که قابلیت چاپ پذیری قابل قبولی داشته باشد تا تولید کنندگان بتوانند درمورد طرح مد نظر خود بر روی جعبه بدون نگرانی تصمیم گیری نمایند.

جعبه پنجره‌ای طلق دار | مدرن‌ترین بسته بندی

دستگیره درب تزئینی که ظاهری شیک و لاکچری دارند و اغلب بدون قفل هستند، معمولاً برای بسته بندی آنها جعبه پنجره‌ای طلق دار را در نظر میگیرند. زیرا هدف تولید کننده این است که مشتری و خریدار در بدو ورود به فروشگاه، جذب زیبایی آن شود و در نتیجه خیلی راحت آن را در سبد خرید خود قرار دهد. این جعبه برای تولید کنندگان فرصت و میانبر خوبی برای رسیدن به حاشیه سود زیاد است.

کارتن طلق دار یا بسته بندی پنجره ای و نکات مهم علل پر تقاضا شدن آن

منقسم کارتن بسته بندی دستگبره و قفل

کارتن بسته بندی دستگیره و قفل درب 02

شکل ظاهری دستگیره درب اغلب هندسی و منحنی می‌باشد، از همین رو احتمال بازی کردن و تکان خوردن آن درون جعبه بالاست. برای جبران این مشکل، کارتنسازی ها معمولا از منقسم یا دیوایدر در کارتن بسته بندی دستگیره و قفل که نقش ضربه گیر و محافظ اضافی اما لازم برای این کالای صنعتی را دارد استفاده می کنند. تولید کنندگان میتوانند انواع جنس فوم، مقوا و پلاستیک را با سلیقه خود انتخاب نمایند.

منقسم کارتن و جعبه بسته بندی { تفاوت آن با نگهدارنده }

تاثیر چاپ کارتن بر میزان فروش دستگیره و قفل

کارتن بسته بندی دستگیره و قفل درب 03

طیف وسیع و گسترده‌ تولید انواع دستگیره و قفل و همچنین میزان خرید و فروش بالای آنها در سراسر دنیا باعث شده تا تولید کنندگان حساسیت بیشتری برای سفارش یک بسته بندی همه کاره: محافظ، بازاریاب، فروشنده و جذب کننده مشتری بازار داخلی یا صادراتی در نظر بگیرند.

از آنجایی که دستگیره و قفلی از نظر مشتریان انتخاب میشود که با دکوراسیون و رنگ بندی اقلام خانه هم خوانی داشته باشد، از این رو چاپ لمینتی، به عنوان تکنیک چاپی شفاف و واضح برای کارتن بسته بندی یراق آلات بهترین انتخاب است. به این صورت که ابتدا طرح مورد نظر را بر روی یک پوستر چاپ کرده و پوستر مورد نظر با ماشین آلات به روز و جدید جعبه سازی‌ها بر روی کارتن چسبانده می‌شوند و بعد از برش دایکاتی، نتیجه کارتن لمینتی با کیفیت است. اما اگر می‌خواهید جعبه مورد نظرتان 100 درصد قابل بازیافت باشد، میتوانید از چاپ فلکسو استفاده نمایید.

چاپ کارتن و جعبه چیست و چگونه در صنعت بسته بندی محبوب شد؟

پرطرفدار‌ترین رنگ‌ها در پالت روش چاپ افست: زیتونی (خلاق و نوگرا)، طلایی (نماد تجمل و مشتری پسند‌ترین رنگ) و دودی (رسمی و قابل اعتماد) می‌باشد. پیشنهاد میشود حتما برای طرح روی بسته بندی، تصویر خود دستگیره و قفل را انتخاب نمایید تا مشتری راحت‌تر به برند کسب و کار شما حس اطمینان پیدا نماید.

چاپ لوگو و برند روی بسته بندی چه مزیت هایی دارد؟

انواع دستگیره درب که بسته بندی نیاز دارند

  • دستگیره درب ورودی ساختمان: دستگیره‌های پلاکی بر روی درب ورودی نصب و باعث افزایش امنیت ساختمان می‌شوند: زیرا امکان باز شدن آنها از بیرون منزل امکان پذیر نیست، اما می توان از هر دو طرف آن‌ها را قفل کرد و نسبتا وزن سنگینی دارند.
  • دستگیره درب اتاق: به دو صورت دستگیره سوئیچی و کلیدی برای درب اتاق تولید می‌شوند.
  • دستگیره درب سرویس بهداشتی: تنها راه قفل کردن آن از داخل است و تنها تفاوت این دستگیره با سایرین در این است که در مواقع اضطراری میتوان آنرا از بیرون هم باز نمود ولی در حالت عادی نمیشود.
  • دستگیره درب دفاتر اداری و شرکت‌ها: نوع سوئیچی آنها بهترین انتخاب است و برای نصب آنها تنها نیاز به یک سیلندر قفل است که باید با مدل قفل و دستگیره هماهنگ باشد.

بسته بندی، چگونه راهکاری ساده ای برای جذب مشتری ایست!

نتیجه گیری

برای بسته بندی کردن یراق آلاتی مانند دستگیره و قفل که به ضربه و تغییر آب و هوا و همچنین خط و خش احتمالی در حین حمل و نقل حساسیت دارند، انتخاب یک کارتن مناسب نیازمند تفکر هوشمندانه‌ای است زیرا فروشگاه هایی که این نوع کالا را به فروش می رسانند ابزار آلات می باشند که به دلیل صنعتی بودن کالا، در محیط های پر خطری جابحا میشود. شما متقاضی محترم میتوانید برای تصمیم گیری بهتر ابتدا محتوا ” راهنمایی خرید کارتن ارزان + نکاتی برای صرفه جویی در پول ” را خوانده و سپس با کارشناسان کارتن پک، در هر ساعتی تماس گرفته و در راستای اهداف خود یک کارتن بسته بندی دستگیره و قفل منحصر به فرد و قابل اعتماد برای محصول خود انتخاب و سفارشتان را نهایی نمایید.

2.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *