جعبه مراسم ترحیم + تولید کارتن و پک ترحیم و ختم

جعبه پذیرایی مراسم ترحیم

خرید جعبه مراسم ترحیم با توجه به اپیدمی کرونا (COVID _19) و مسائل مربوط به بهداشت برای پذیرایی اهمیت دارد. جعبه مراسم ترحیم برای بسته بندی یک سری از خوراکی هایی که در طول مراسم میان مردم توزیع میشود، به کار برده شده که شامل آبمیوه، کیک، انواع میوه ها، حلوا، خرما و غیره میباشد.

دانستنی ها: خرید و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی در کارتن پک

جعبه پذیرایی مراسم ترحیم

پک ترحیم و ختم همان گونه که از نامش پیداست، جعبه هایی مخصوص با تم مشکی مخصوص عزا برای مراسم هفتم، چهلم و سالگرد مرحوم بوده که صاحب عزا با تهیه آنها و قرار دادن یک سری خوراکی درون آنها از میهمانان حاضر پذیرایی میکند. سفارش و تهیه جعبه بسته بندی مراسم ترحیم نه تنها سبب برگزاری آبرومندانه مجلس شما شده و به آن اعتبار میدهد، بلکه باعث میشود تا دور ریز کمتر مواد کاسته شود زیرا در این صورت عدم مصرف، میهمانان میتوانند آنها را با خود به منزل ببرند.

جعبه پک پذیرایی مخصوص مراسمات از جمله ختم و ترحیم، علاوه بر آسان نمودن کار پذیرایی از اقوام و میهمانان، حمل آنها را تسهیل میبخشد زیرا وزن این جعبه ها نا چیز است.

اطلاع رسانی: فناوری های نو آورانه در بسته بندی

لزوم تهیه پک پذیرایی مراسم ترحیم

برگزاری یک مراسم ویژه جهت یادبود و حفظ خاطره عزیز از دست رفته، از گذشته تا به امروز برای ایرانیان و بسیاری از جوامع مختلف اهمیت داشته است. متاسفانه در این ایام با توجه به حجم عظیم اندوه خانواده و بستگان شخص از دست رفته، پذیرایی از حضار دشوار میشود زیرا رمقی برای بازماندگان نخواهد ماند. در این گونه موقعیت ها جهت صرفه جویی در زمان و برگزاری یک مراسم آبرومندانه، بهترین گزینه استفاده از پک و جعبه مراسم ترحیم بوده که به کارها سرعت داده و نظم میبخشد.

به هنگام صحبت از اقلام پذیرایی در چنین مراسماتی، اکثر مردم به یاد حلوا و خرما می افتند و تصورشان بر این است که با قرار دادن آنها در سینی، آن را میان میهمانان توزیع میکنند. اما همان طور که در ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم، با توجه به شیوع کرونا و مسائل بهداشتی و هم چنین افزوده شدن اقلام دیگر برای پذیرایی هم چون کیک، آبمیوه، انواع میوه ها و غیره انتخاب یک بسته بندی که بهداشت این محصولات را حفظ نماید و در عین حال ساده و با دوام باشد، اهمیت دو چندانی دارد.

جعبه پذیرایی ختم را به صورت کارتن سینگل لمینتی و یا جعبه های مقوایی با انواع مقوا و گرماژ های بالا طراحی میکنند. توجه داشته باشید که در روند تولید این پک ها حتما از مقوای بهداشتی بهره ببرید زیرا محتویات درون این بسته بندی ها، همه جز مواد خوراکی است.

خواندنی ها: شیت و ورق کارتن سینگل؛ خرید روز کارتن دو لایه

شیوه ارائه جعبه مقوایی و کارتنی مراسم ختم

پک مراسم ختم اغلب به صورت جعبه کیبوردی و جعبه دسته دار جهت سهولت در باز و بسته نمودن بسته بندی تولید میگردد. البته توجه داشته باشید که در برخی موارد این جعبه های پذیرایی به صورت ته قفلی و درب دارویی نیز طراحی میشود. بیشترین نمونه ای که برای جعبه و کارتن مراسم ختم در نظر گرفته میشود، مدل دسته دار است که هم ظاهر زیبایی دارد و هم حمل و نقل آن به سهولت صورت میگیرد.

مرتبط بخوانید: علت محبوبیت جعبه و کارتن دسته دار در میان تولید کنندگان

پک پذیرایسی مراسم ترحیم و ختم

آیا الزامی در چاپ دار بودن کارتن و پک پذیرایی ختم است؟

از آن جایی که جعبه مراسم ختم ( پک ترحیم و ختم) و سوگواری ها به صورت کارتن سینگل فیس و پک مقوایی ارائه میشود، تنها چاپ مورد استفاده بر آنها افست خواهد بود. همان گونه که در مقاله های پیشین نیز اشاره کردیم، کارتن سینگل به صورت لمینتی عرضه میشود.

چاپ افست بدون داشتن محدودیت در انتخاب طرح و رنگ، به بهترین شیوه جعبه را برای مشتری مزین می نماید. جعبه مراسم ختم هم میتواند کاملا ساده با تم مشکی باشد و هم به صورت سفارشی و چاپ دار همراه با متن یا نوشته درج شده بر روی آن به سفارش دهند و صاحب عزا تحویل داده شود.

صرفا جهت یادآوری: چاپ افست و خدمات آن در صنعت بسته بندی

مزیت های سفارش جعبه پذیرایی مراسم ختم

  • پذیرایی بهتر و محترمانه
  • بهداشت اقلام خوراکی
  • صرفه جویی در زمان و سرعت عمل بالا
  • نظم در پذیرایی از میهمانان
  • قیمت مناسب
  • حمل و نقل آسان
  • کاهش ضایعات و صرفه جویی در مواد خوراکی
  • سازگار با محیط زیست
  • امکان اعمال چاپ دلخواه
  • ارسال در کوتاه ترین زمان ممکن

بیشتر بدانید: گرماژ کاغذ و مقوا چیست؟

از کجا پک ترحیم و جعبه مقوایی پذیرایی ترحیم بخریم؟

کارتن سازی کارتن پک با سالیان سال تجربه در تولید انواع جعبه های کارتنی و مقوایی، آماده خدمت رسانی به شما خریداران گرامی است. جهت ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

3.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *