جعبه بسته بندی فیلتر روغن موتور | خرید سفارشی جعبه کارتن فیلتر روغن

کارتن بسته بندی فیلتر روغن

جعبه بسته بندی فیلتر روغن موتور با توجه به وزن و ابعاد کوچک این محصول اکثرا با مقوا تولید میشود تا پروسه حمل و نقل و جابه جایی آن به سهولت انجام گیرد. جعبه بسته بندی فیلتر روغن موتور در مدل های کیبوردی، دسته دار، زیره رویه، طلق دار و کشویی قابل تولید می باشد.

اطلاعیه: خرید کارتن بسته بندی آنلاین و قیمت آن در کارتن پک

طراحی جعبه مقوایی فیلتر روغن، طبق سلیقه شما

لازمه کارکرد صحیح تمامی موتور های خودرو چه ایرانی باشد چه خارجی، روغن است. در حقیقت حرکت موتور وابسته به روغن است. وظیه اصلی این روغن جذب ناخالصی هایی مانند حشرات، رسوبات و گرد و غبار است که این کار مساوی است با افزایش عمر مفید. حال به منظور تصفیه شدن این روغن و بهبود کارایی موتور، از فیلتر روغن موتور بهره گرفته میشود. وظیفه اصلی فیلتر روغن موتور این است که پیش از رسیدن روغن به قسمت های متحرک و حیاتی موتور، آن را تمیز نماید.

به طور خلاصه وار اگر بخواهیم بگوییم، فیلتر روغن هوا وسیله ایست که وظیفه اصلی آن دور کردن آلاینده هایی همچون قطعات و ذرات فلزی، گرد و غبار، حشرات و غیره می باشد تا روغن تمیز و آب بندی شده به سمت موتور هوایت شود. در نتیجه لازم است که همانند روغن موتور دائم چک و بررسی شده و نیازمند یک بسته بندی است. حال با توجه به کارایی این قطعه مهم خودرو، بدیهی است که تهیه یک جعبه مقوایی فیلتر روغن الزامیست تا ضمن حفظ کیفیت آن، بتواند وسیله ای برای به نمایش گذاشتن برند تجاری خود باشد.

نکته: خرید کارتن پستی در سایز های مختلف از 1 تا 9 (چاپ دار و بدون چاپ)

تاثیر گرماژ جعبه مقوایی فیلتر روغن در استحکام!

جعبه بسته بندی فیلتر روغن همان گونه که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، اکثرا با مقوا و انواع آن هم چون پشت سفید و پشت طوسی تولید میگردد. به هنگام تولید کارتن بسته بندی فیلتر روغن موتور باید به نوع مقوای مصرفی و گرماژ آن توجه داشت زیرا کیفیت جعبه مقوایی فیلتر روغن موتور کاملا تحت الشعاع این دو عامل قرار میگیرد. شاید برایتان سوال باشد که معنای گرماژ یعنی چه؟

گرماژ یک متریال (کاغذ و مقوا) به عنوان جرم در واحد سطح تعریف شده و به صورت گرم بر متر مربع بیان میشود. گرماژ یا همان ضخامت کاغذ یا مقوا که به لاتین GSM می باشد، از مهم ترین فاکتور ها به هنگام تولید انواع جعبه های مقوایی و پاکت های کاغذی در شرکت های کارتن سازی است که بر کیفیت پک تاثیر عمیقی دارد؛ به گونه ای که هر چه گرماژ کاغذ و مقوا بیشتر باشد، کیفیت و قیمت افزایش خواهد یافت.

دانستنی ها: کارتن سازی کرج چه پک هایی را تولید و عرضه می نماید؟

جعبه کارتنی فیلتر روغن موتور ماشین

تاثیرات چاپ جعبه بسته بندی فیلتر روغن در بازار فروش

چاپ جعبه و کارتن بسته بندی فیلتر روغن بسیار تاثیر گذار بر مسائل مربوط به برندینگ و ازدیاد در آمار فروش است زیرا هم زیبایی آن را تحت تاثیر قرار میدهد و هم حاوی اطلاعاتی است که مشتری با خواندن آن به اطلاعات جامعی در خصوص محصول خریداری شده دست پیدا خواهد نمود. در کارتن بسته بندی فیلتر روغن به منظور زیبایی بیشتر میتوانید تصویری از خود محصول را بر پک آن درج نمایید تا زیبایی آن دو چندان شده و شانس فروش آن چند برابر شود.

مرتبط بخوانید: جعبه کارتن شیرآلات بهداشتی و ساختمانی

 افست و فلکسو از رایج ترین چاپ ها در صنعت جعبه سازی بوده که برای جعبه مقوایی فیلتر روغن تنها از چاپ افست بهره گرفته میشود. ناگفته نماند که این جعبه مقوایی های کوچک را میتوان درون یک جعبه کارتنی بزرگ به نام کارتن مادر قرار داد. درست است که استفاده از خدمات چاپ (فاکتورهایی نظیر طلاکوبی، یووی یا برجسته سازی) صرفه اقتصادی برای ارائه کارتن بسته بندی فیلتر روغن موتور نداشته باشد اما میتواند آمار فروش را برای تولید کننده به حد قابل قبولی برساند.

تماشا کنید: کارتن مادر و انواع مدل های گوناگون آن

ترفند های کاهش قیمت جعبه کارتن فیلتر روغن

یکی از ترفند هایی که به واسطه آن میتوانید قیمت جعبه کارتن فیلتر روغن صرفه جویی کنید، سفارش جعبه در تیراژ بالاست. که هر چه تعداد سفارش جعبه بسته بندی فیلتر روغن موتور شما بیشتر شود، قیمت کارتن کاهش خواهد یافت. دلیل کاملا واضح است زیرا سفارش جعبه کارتنی در تعداد بالا سبب میشود تا دور چاپ کامل تر گردد و این از هزینه تمام شده پک ها می کاهد. حال ممکن است از خود بپرسید که تعداد سفارش بالا، نیاز به هزینه بیشتری دارد. چگونه این به صرفه خواهد شد؟ در پاسخ باید بگوییم که خرید جعبه کارتن فیلتر روغن به تعداد زیاد، هزینه تولید را کاهش داده که در نهایت قیمت جعبه مقرون به صرفه تر خواهد شد.

خواندنی ها: جعبه کارتن لمینتی چه اندازه بر دیده شدن محصول تاثیر دارد؟

طراحی جعبه مقوایی فیلتر روغن طبق سلیقه شما

شما سفارش دهندگان عزیز کارتن سازی کارتن پک میتوانید ایده های خود در جهت طراحی چگونگی تولید کارتن بسته بندی فیلتر روغن را به طراحان ما ابلاغ نموده تا دقیقا همان چیزی را که میخواهید را تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر، ابتدا عبارت “کارتن سازی کارتن پک” را در گوگل سرچ کنید، سپس پس از ورود به سایت، به بخش تماس با ما بروید و از آنجا با ما تماس بگیرید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *