بسته بندی مقوایی خمیر دندان + جعبه محصولات بهداشتی دهان و دندان

جعبه مقوایی خمیر دندان

بسته بندی مقوایی خمیر دندان اغلب با رنگ های سفید، آبی و سبز که نماد پاکیزگی و نظافت را میرسانند، طراحی میشود. بسته بندی مقوایی خمیر دندان و جعبه محصولات بهداشتی دهان و دندان نظیر مسواک، نخ دندان و دهان شوی در گرماژ های گوناگون مختص با آن چه مشتری سفارش میدهد، تولید میگردد.

توجه کنید: خرید آنلاین کارتن آماده و قیمت جعبه بسته بندی

چگونگی طراحی جعبه خمیر دندان

قرار دادن تیوپ های خمیر دندان در قفسه فروشگاه و داروخانه ها بدون در نظر گرفتن بسته بندی، ابدا توصیه نمیگردد زیرا این محصولات جز اقلام بهداشتی بوده و می طلبد تا به صورت پک شده به فروش برسند. به علاوه در صورت مشاهده شدن کوچک ترین آلودگی نظیر گرد و غبار بر روی این کالاها، مشتری از خرید آن صرف نظر می نماید. بنابراین طراحی جعبه خمیر دندان کمک میکند تا نه تنها این محصولات پاکیزه بمانند، بلکه سبب میشود تا به راحتی در قفسه ها چیده شده و از باز شدن آنها نیز جلوگیری خواهد شد.

اغلب کسب و کارها برای معرفی اقلام تولیدی خود مایلند که تمام اطلاعات و ویژگی های آن را به مشتریان خود منقل نمایند و این کار با چیزی میسر نخواهد شد به جز بسته بندی! در حقیقت بسته بندی محیطی را فراهم می آورد تا به واسطه آن به تمام جزییات اقلام خود ریز به ریز بپردازید و مشتری جذب کنید. تهیه کارتن بسته بندی خمیر دندان نیز به شما کمک خواهد نمود تا مشخصات و اطلاعات لازم در مورد یک محصول را که مشتری نیاز به آنها دارد را ارائه دهید به جای آن که به هنگام مراجعه حضوری، مطالب مهم را به صورت شفاهی بازگو کنید.

بیشتر بدانید: جعبه مقوایی در انواع “فانتزی، لاکچری و صنعتی”

روانشناسی رنگ ها در کارتن خمیر دندان

رنگ های استفاده شده در بسته بندی یک محصول با نحوه واکنش مغز افراد به آنها مرتبط است. به گفته کارشناسان، هر چه بسته بندی یک محصول، دارای تنوع رنگی و مرتبط با خود کالا باشد، در اولویت خرید توسط متقاضی قرار خواهد گرفت. همان گونه که در ابتدای نوشته نیز اشاره کردیم، در طراحی جعبه بسته بندی خمیر دندان اغلب از رنگ های سفید، آبی و سبز که نماد پاکیزگی است، بهره گرفته میشود تا حس خوبی به مخاطب دست دهد.

در کارتن خمیر دندان مختص کودکان توصیه میشود از طرح های کودکانه و رنگ هایی که خیلی سریع نظر کودکان را جلب میکند، استفاده کنید مثل قرمز، زرد، آبی، سبز و نارنجی. افزون بر این موضوع لازم است به جنسیت کودکان نیز توجه داشته باشید و پک های هر جنس را مطابق با رنگ های مورد علاقه آنها طراحی نمایید. به طور مثال، دختر بچه ها اغلب رنگ هایی مانند بنفش، صورتی و ارغوانی را ترجیح می دهند در حالی که رنگ مورد علاقه اکثر پسر بچه ها آبی، قهوه ای و مشکی میباشد.

جعبه خمیر دندان کودکانه

دانستنی ها: جعبه سازی با مدل های گوناگون در صنعت بسته بندی

بسته بندی مقوایی خمیر دندان با کدام مقوا تولید میشود؟

جعبه خمیر دندان از آن جایی که این محصول پر استفاده وزن کمی دارد، بسته بندی مقوایی برای آن پیشنهاد میشود. در صنعت بسته بندی، مقوا و انواع آن که معروف ترین آنها پشت سفید(ایندربرد)، پشت طوسی، گلاسه و کرافت جایگاه ویژه ای داشته زیرا شکل پذیری و کیفیت طرح چاپی بر روی این نوع جنس، به نسبت دیگر متریال بالاتر است.

مقواها در گرماژ های متعددی تولید و عرضه میشوند که این عدد ضخامت هر چه بیشتر باشد، دوام و استحکام جعبه افزایش خواهد یافت. بیشترین نوع مقوایی که برای بسته بندی محصولات بهداشتی نظیر خمیر دندان مورد استفاده قرار می گیرد، از جنس پشت سفید است. مقوای ایندربرد به علت آن که دو طرف آن سفید رنگ بوده و ظاهر بهداشتی دارد، برای پک چنین اقلامی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در جدول زیر، گوناگونی گرماژ مقوای ایندربرد را خواهید دید.

نام مقوا گرماژ های موجود
پشت سفید (ایندربرد) 400- 350- 300- 250- 220

اطلاع رسانی: چاپ کارتن و دلایل محبوبیت آن در صنعت بسته بندی

استند کارتنی خمیر دندان = نمایش بهتر محصول در دید مخاطب!

یکی از روش هایی که میتوانید با آن محصولات خود را منحصر به فرد کنید، استفاده از استند های کارتنی و مقوایی است. استند کلمه ایست لاتین به معنای ایستاده که از آن برای به نمایش گذاشتن محصولات درون فروشگاه استفاده می‌شود تا محصولات با نظم بهتری در دید مخاطب قرار بگیرند. یکی از ویژگی هایی که در معرفی کالا‌‌های یک فروشگاه میتواند به تولید کنندگان کمک نماید، استفاده از استند های کارتنی و مقوایی بوده که میتوانند در مدت زمان اندکی محصول را به مخاطب معرفی نماید.

استند مقوایی و کارتن خمیر دندان

خواندنی ها: بسته بندی محصولات با انواع جعبه مقوایی و کارتنی

سخن پایانی

سوای استفاده از جعبه مقوایی خمیر دندان برای نگهداری و حفاظت، این پک های کوچک میتوانند راهی برای ایجاد یک برند و تبلیغات آن باشد. هنگام برنامه ریزی استراتژی برای بسته بندی های خود، مطمعن شوید که متریالی که استفاده میکنید، با محیط زیست و طبیعت سازگار باشد. کارتن سازی کارتن پک با تولید جعبه های کارتنی و مقوایی که همگی دوستدار زمین هستند، بهترین گزینه برای خرید بسته بندی مقوایی خمیر دندان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های زیر در وقت های اداری تماس حاصل فرمایید.

021-91002088 تلفن ثابت

09108809133 شبکه های اجتماعی

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *