کارتن بسته بندی اسکیت بُرد _ مشخصات، قیمت و نحوه سفارش

کارتن بسته بندی اسکیت

کارتن بسته بندی اسکیت بُرد (تخته اسکیت) به جهت آن که قیمت تمام شده آن برای تولید کننده اقتصادی شود، غالبا به صورت کارتن فلکسویی چاپ دار تولید میشود تا هم از تخته اسکیت نگهداری نماید و هم حمل و نقل آن را برای خریدار آسان تر شود. شایان ذکر است که تولید کنندگان و صاحبان فروشندگان لوازم ورزشی میتوانند با سفارش کارتن بسته بندی اسکیت بُرد به صورت جعبه لمینتی، بازار را تحت سلطه خود قرار دهند.

مهم: خرید و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی با قیمت استثنایی در کرج

جعبه کارتن اسکیت بُرد، نماینده برند شماست.

اخیرا بسته بندی تبدیل به یک ابزار قدرت مند در عرصه بازاریابی و فروش شده که هدف اصلی آن، قدرت مند نمودن یک برند و به دنبال آن رساندن سود به تولید کننده می باشد. اهمیت بسته بندی این روز‌ها به قدری بولد شده که مخاطبان را بی نیاز از استخدام نفر به عنوان بازاریاب می نماید زیرا بسته بندی خود به تنهایی بیانگر همه چیست. هنگامی که وارد فروشگاه میشوید، چه چیزی شما را به سمت خرید یک محصول سوق میدهد؟ چه عاملی این را مدام در گوش شما زمزمه می کند که “این وسیله را بخر”؟

این همان تاثیری است که بسته بندی بر فکر و ذهن مشتری میگذارد و او را ترغیب به خرید یک محصول می نماید. زمانی که قفسه های فروشگاه را نگاه می کنید، غیر از انتخاب برند هایی که به آنها وفا‌دار هستید، چه عامل دیگری شما را ترغیب به خرید یک کالا میکند؟ مطمعنا جواب، بسته بندیست. هر چه این بسته بندی با محصول سنخیت داشته باشد، موفقیت در فروش آن بیشتر خواهد شد.

خواندنی ها: کارخانه کارتن سازی تهران را بیشتر بشناسید.

مشتری مداری با کارتن بسته بندی اسکیت بُرد

اسکیت برد ها همان گونه که از نامشان پیداست، تخته ایست چوبی (چوب افرا) که بر قسمت زیرین آن 4 عدد چرخ تعبیه شده و فرد به صورت ایستاده بر روی تخته آن قرار میگیرد و بازی میکند. اسکیت برد (تخته اسکیت) در اندازه، سایز و مارک های گوناگونی تولید و به فروشگاه های لوازم ورزشی ارائه میشود که مطابق با سن، حرفه ای یا مبتدی بودن هر کس انتخاب میشود. با توجه به این که اسکیت بُرد ها جز وسایل ورزشی نسبتا گران قیمت هستند، در نتیجه تهیه کارتن بسته بندی اسکیت بُرد که مختص این وسیله بوده و طبق سایز و ابعاد آن طراحی میشود، برای نگهداری و محافظت از آن لازم می باشد.

جعبه کارتن اسکیت برد با توجه به ابعاد و نوع تخته های اسکیت، با انواع ورق کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه عرضه میشود تا توان نگهداری از این وسیله ورزشی را داشته باشد. کارتن ها با توجه به دوام و مقاومت بالایی که دارند، امن ترین گزینه ایست که میتوان برای بسته بندی لوازم حساس و نسبتا سنگین انتخاب نمود.

دانستنی ها: خرید کارتن پستی در سایز های متعدد (1 تا 9)

کارتن بسته بندی اسکیت بُرد به صورت فلکسویی

چاپ، ابزاری حساس در جعبه کارتن اسکیت بُرد

پس از تهیه نمودن کارتن بسته بندی اسکیت برد حال نوبت به قدم برداشتن در خصوص زیبایی بسته بندی است تا تمام اطلاعات محصول را جز به جز برای مخاطب به نمایش بگذارید. این کار تنها با اعمال چاپ جعبه امکان پذیر خواهد شد. ظاهر شکیل و زیبای کارتن بسته بندی اسکیت میتواند نقطه عطفی باشد که شما را به اوج برساند. استفاده از رنگ های متناسب و مرتبط به نوع محصول، درج اطلاعاتی در خصوص نحوه استفاده از محصول، مدل، ابعاد و از این قبیل موارد همگی مواردیست که باید قید شود تا مخاطب نسبت به محصول آگاهی یابد.

جعبه بسته بندی اسکیت برد اغلب به صورت کارتن فلکسویی (کارتن های قهوه ای رنگ) دیده میشوند که با چاپ فلکسو یک سری اطلاعات در مورد اسکیت برد ها بر روی آن درج میشود. آن دسته از تولید کنندگانی که مطرح شدن برند و نام فروشگاهشان برایشان حائز اهمیت است، میتوانند جعبه کارتن اسکیت برد را به صورت کارتن لمینتی سفارش دهند تا هم رنگ و لعابی به فروشگاهشان دهند و هم زیبایی بیشتری به جعبه بسته بندی اسکیت بُرد ببخشند.

تماشا کنید: کارتن مادر و انواع مدل های گوناگون آن

مرسوم ترین مدل هایی که برای جعبه کارتن اسکیت بُرد ساخته میشود:

انتخاب مدل بسته بندی تحت الشعاع دو موضوع قرار میگیرد: سلیقه مشتری و ویژگی محصول. در برخی موارد، نمیتوان هر مدل جعبه ای را برای یک محصول در نظر گرفت مثلا نمیتوان کارتن مهتابی را مدل چهار درب یا کشویی انتخاب نمود. رایج ترین مدل هایی که برای کارتن بسته بندی اسکیت برد در نظر گرفته میشود، کارتن درب عرض کامل (همانند عکس شاخص محتوا)، دو درب دارویی و ته قفلی است. تولید کنندگان میتوانند به جهت راحتی در حمل و نقل جعبه بسته بندی اسکیت، آن را به صورت جعبه دسته دار نیز سفارش دهند.

توجه: هاردباکس و مهم ترین کاربرد های آن

چه تعداد میتوانیم کارتن بسته بندی اسکیت برد سفارش دهیم؟

با توجه به این که هدف اصلی کارتن سازی کارتن پک جلب رضایت شماست، در اغلب شرکت های جعبه سازی از جمله کارتن پک، حداقل تعداد قابل قبول برای اخذ سفارش ها، 1000 عدد می باشد تا قیمت تمام شده کارتن ها به صرفه تر گردد. با سفارش کارتن بسته بندی تخته اسکیت در تعداد بالای 1000 عدد میتوانید از تخفیف بیشتری برخوردار شوید.

سخن پایانی

اگه صاحب یه لوازم ورزشی هستیو اسکیت برد هم داری، سریع بجنب و با خرید کارتن بسته بندی اسکیت برد، خیال خودت رو بابت حفظ اونا از آسیب و صدمه های احتمالی راحت کن.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *