سینگل زیر پیتزایی – ایفلوت پیتزا گرد، مربعی و چند ضلعی

ایفلوت زیر پیتزایی

سینگل زیر پیتزایی ورقی است که به منظور عدم تماس مستقیم جعبه پیتزا با پیتزا و حفظ بهداشت این فست فود پر مخاطب استفاده میگردد. سینگل زیر پیتزایی به سه صورت قابلیت تولید دارد؛ ورق سینگل (لاینر+فلوت)، دو لایه فلوت و یک لایه فلوت کارتن که رایج ترین آنها که فروش بیشتری هم دارد، ورق سینگل است.

مهم: خرید و فروش آنلاین کارتن و جعبه پیتزا آماده در ابعاد مختلف

تعریف سینگل زیر پیتزایی

اگر به هنگام سفارش پیتزا یا سرو آن در رستوران ها به پک و شیوه ارائه آن دقت کرده باشید، خواهید دید که یک ورق سینگل سفید رنگی زیر پیتزا قرار گرفته است. آیا تا حالا برایتان سوال پیش نیامده که این ورق چیست، چه جنسی دارد و اصلا برای چه از آن استفاده میشود؟

مسلما اولین نکته حائز اهمیت در پک مواد غذایی که صاحبان رستوران ها ملزم به رعایت آن هستند، حفظ کیفیت غذا، طعم، مزه و کنترل بهداشت آن می باشد که این موضوع یکی از بارزترین دلایل زیاد شدن مشتری هاست. همان گونه که واضح است، رنگ سفید نشان از بهداشت و پاکیزگی است؛ به همین دلیل به منظور القای حس بهتر به مخاطبان و مشتریان، ایفلوت پیتزا به رنگ سفید تولید میگردد. سوای حفظ بهداشت پیتزا که مهم ترین عامل است، به منظور عدم خمیر شدن پیتزا مخصوصا برای مواد غذایی بیرون بر نیز از این ورق بهره گرفته میشود زیرا پیتزا پس از خارج شدن فر دارای درجه حرارت بالایی است و اگر در چنین شرایطی آن را مستقیما درون جعبه قرار داد، مسلما پس از بسته شدن درب آن، پیتزا حالتی خمیری پیدا نموده و دیگر قابل مصرف نخواهد بود. این تنها یکی از مشکلات عدم استفاده از سینگل زیر پیتزایی است، افزون بر این موضوع استفاده از e فلوت پیتزا موجب میشود تا کارتن در اثر حرارت غذا مرطوب و دفرمه نگردد.

اطلاعیه: خرید و قیمت آنلاین کارتن آماده در کارتن پک

سینگل پیتزایی چگونه موجب حفظ اعتبار برند شما خواهد شد؟

از دیدگاه مشتریان رعایت بهداشت و کیفیت غذا دو عامل مهم در تعیین انتخاب یک رستوران برای مصرف غذا می باشد. طعم غذا تنها با استفاده از مواد غذایی مرغوب و با کیفیت حاصل نمیگردد، بلکه شیوه بسته بندی و قرار دادن آن در ظروف و پک همگی کیفیت غذا را تحت الشعاع قرار خواهد داد و میتواند باعث لذیذ شدن طعم آن یا بالعکس بد طعمی آن گردد. اگر مشتریان به هنگام خروج رستوران از کیفیت غذا ناراضی باشند، مسلما دیگر به آنجا نخواهند آمد و چه بسا به دیگران نیز خواهند گفت که به آن رستوران نروند.

صاحبان فست فودی هایی که میخواهند شعبه های زیادی را در سراسر کشور داشته باشند و روز به روز کسب و کار خود را گسترش داده و پیشرفت نمایند، باید در قدم اول به فکر کیفیت غذاهای خود باشند که این در گرو نحوه بسته بندی و متریال آن است. شاید این طور برایتان تفهیم شده باشد که تنها خود کارتن پیتزا بهداشتی و طراحی شده باشد، کافیست تا بتواند در این خلال برند سازی نیز نماید اما لازم است بدانید که معیار انتخاب شدن رستوران شما، کیفیت عالی غذا به همراه ارائه یک پک بهداشتی و مرغوب است؛ کاغذ زیر پیتزا به‌ علت حالت کنگره‌ای که دارند، هوا را از میان منافذ عبور می‌دهند و پیتزا ترد بودن خود را حفظ می‌کند. در صورت عدم استفاده از سینگل زیر پیتزا، ترکیبات داخل پیتزا همچون قارچ و گوجه آب پس داده و علاوه بر خمیر نمودن پیتزا، جعبه را نیز مرطوب و دفرمه خواهند نمود.

مطالعه آزاد: کارتن بسته بندی مکمل ورزشی و جعبه پودر و قرص بدنسازان!

گوناگونی اشکال هندسی ایفلوت پیتزا

با توجه به گوناگونی پیتزا‌ها و برش های متعددی که هر کدام دارند، سینگل زیر پیتزایی به شکل های مختلفی از جمله مربعی، مثلثی، گرد و چند ضلعی طراحی میشوند. قابل ذکر است که انتخاب مدل سینگل زیر پیتزایی بستگی به سیاست های فست فودی داشته زیرا انتخاب نوع سینگل زیر پیتزایی دستخوش شیوه برش پیتزاست و هر شکلی که پیتزا‌‌ها برش داده شوند، به همان شکل باید کاغذ زیر پیتزا تهیه نمود.

سینگل پیتزایی چندضلعی (شش ضلعی و هشت ضلعی) از لحاظ هزینه کمی گران تر از مدل های دیگر است و مختص فست فودی های بالا شهر و لاکچری است اما ظاهری بسیار شیک و نوین دارد. اقتصادی ترین کاغذ زیر پیتزا که قیمت تمام شده آن به صرفه است، سینگل زیر پیتزا مربعی بوده که هم فضای کمی را اشغال می نماید و هم به راحتی در جعبه جای میگیرد.

دانستنی ها: کارتن سفید بسته بندی با ورق سه و پنج لایه

سینگل (کاغذ) زیر پیتزایی

نام هایی که زیر پیتزایی با آنها نیز خطاب میشود:

 • زیر پیتزایی
 • e فلوت پیتزا
 • سینگل پیتزایی
 • کارتن زیر پیتزا
 • کاغذ زیر پیتزا
 • سینگل زیر پیتزا
 • مقوا زیر پیتزا
 • ورق سینگل پیتزا
 • کاغذ مخصوص زیر پیتزا
 • کاغذ پیتزا
 • کاغذ سینگل بهداشتی
 • سینگل بهداشتی زیر پیتزا
 • سینگل پیتزا

خواندنی ها: جعبه سازی در کرج و تهران همراه با تولید مدل های مختلف

شیوه های تولید سینگل زیر پیتزایی

e فلوت پیتزا به سه شیوه تولید و در اختیار متقاضیان آن قرار میگیرد که انتخاب هر کدام بستگی به نظر خریدار دارد. اولین مدل ورق سینگل بوده که متشکل شده از یک لاینر و یک فلوت کارتن بوده که معمولا از e فلوت بهره گرفته میشود، دومین شیوه دو لایه فلوت بوده که این دو بخش کنگره دار یا آکاردئونی با چسب به یکدیگر چسبانده خواهند شد. استفاده از یک لایه فلوت یکی دیگر از شیوه های تولید ورق زیر پیتزایی بوده که لازم است گرماژ مناسبی داشته باشد.

بیشتر بدانید: کارتن و جعبه بسته بندی غذای بیرون بر با متد های جدید!

تولید کننده سینگل پیتزایی بهداشتی در کرج

چه کسی تصورش را میکرد که ایفلوت پیتزا تا این اندازه کیفیت و طعم پیتزا را تحت تاثیر قرار دهد و بر مسائل برندینگ نیز ورود داشته باشد! کارتن سازی کارتن پک یکی از کارخانجات پیشرو در استان البرز (کرج) بوده که علاوه بر تولید انواع جعبه مقوایی و کارتنی، زیر پیتزایی بهداشتی نیز تولید می نماید تا خیال دارندگان پیتزا بابت حفظ کیفیت غذاهایشان آسوده خاطر شده و نام و آوازه برندشان همواره میان مخاطبان خوش بدرخشد. لازم به ذکر است با سفارش ایفلوت زیر پیتزا در تیراژ بالا میتوانید کاهش قیمت قابل توجهی را شاهد باشید.

از طریق تماس با ما با کارشناسان کارتن پک در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. 
4.2/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه برای “سینگل زیر پیتزایی – ایفلوت پیتزا گرد، مربعی و چند ضلعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *