جعبه کارتن ظروف شکستنی (لیوان، استکان نعلبکی، قوری، بشقاب)

کارتن ظروف شکستنی

جعبه کارتن ظروف شکستنی با توجه به نوع محصول (لیوان، استکان نعلبکی، قوری، بشقاب و غیره) در انواع مدلهای مختلف تولید میشوند. جعبه کارتنی ظروف شکستنی به دلیل شکننده بودنشان می بایست دارای کیفیت مطلوبی باشند زیرا ضعف در تولید آنها، خسارات زیادی را به همراه خواهد داشت.

بهترین روش بسته بندی ظروف شکستنی

اگر دقت کرده باشید، بیش از 90 درصد جعبه های ظروف چینی و شیشه ای کارتنی هستند. فکر میکنید چرا؟ جعبه بسته بندی ظروف شکستنی باید این اطمینان را به مشتری بدهد که این لوازم بدون کوچک ترین آسیب به دستشان برسد و استرس شکسته شدن یا لب پر شدن آنها را نداشته باشند زیرا بانوان همیشه ظروف شیشه ای و بلوریجات را به صورت دست(6 تایی) خریداری میکنند و در صورت آسیب به یکی از آنها، امکان خرید تکی وجود نداشته و بروز چنین مشکلی، نظم دست بودن ظروفشان را بر هم خواهد زد.

دانستنی ها: جعبه و کارتن ماگ همراه با نمونه های مختلف 2022

جعبه های کارتنی و مقوایی (برای کالاهای کم وزن) با توجه به ساختاری که دارند، از ضربه خوردن و آسیب دیدن این محصولات جلوگیری کرده و آنها را سالم به مشتری تحویل میدهند. شاید بپرسید که کدام نوع کارتن برای بسته بندی بلوریجات و لوازم شیشه ای مناسب است. در این باره باید عنوان کرد که بستگی به وزن و نوع محصول مد نظر دارد. انواع کارتن های سینگل فیس، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه با چاپ افست و فلکسو در بسته بندی ظروف شکستنی استفاده میشود.

طراحی جعبه کارتن ظروف شکستنی و چینی چگونه برند سازی میکند؟

بسیاری از بانوان به هنگام خرید یک دست استکان نعلبکی یا پارچ و لیوان، جهت پیشگری از شکستگی و نفوذ گرد و خاک به داخلشان، آنها را در همان جعبه بسته بندی خود نگهداری میکنند. اگر این جعبه طرحی منحصر به فرد و جنس مرغوبی داشته باشد، با هر بار برداشته شدن و استفاده آنها، به صورت اتوماتیک برای تولید کننده آن بازاریابی خواهد نمود بدون آن که نیاز باشد هزینه ای صرف تبلیغ آن برند یا محصول شود!

در طراحی جعبه های بسته بندی لوازم مربوط به منزل، علی الخصوص ظروف شکستنی و شیشه ای باید خلاقیت به خرج داد زیرا مخاطبان اصلی آن، بانوان هستند و در این باره بسیار حساسیت به خرج خواهند داد. اگر طراحی بسته بندی این محصولات، علاوه بر جلوه ظاهری، کیفیت مطلوبی نیز داشته باشد، سبب میشود تا در خرید های بعدی، در اولویت قرار بگیرند. در چنین مواقعی بی شک شما یک خریدار معمولی را به یک مشتری دائمی تبدیل خواهید کرد.

مرتبط بخوانید: جعبه لمینتی چگونه تولید میشوند؟

با منقسم، ظروف چینی را بیمه کنید!

یکی دیگر از راه هایی که میتوانید به وسیله آن ظروف شکستنی و چینی و یا هر بلوریجاتی را حفظ نمایید، استفاده از منقسم، جداکننده و یا دیوایدر های کارتنی و مقوایی است. به نظر شما تعبیه نمودن این منقسم ها در کارتن بسته بندی به چه منظور صورت میگیرد؟

دیوایدر (جدا کننده) سبب میشود تا محصولات شیشه ای و چینی به هنگام قرار گیری در کارتن، با یکدیگر برخورد نکرده و آسیب نبینند. منقسم ها سبب تقسیم بندی مناسب کارتن جهت ایمنی و حفظ محصولات خواهند شد.

کارتن ظروف شکستنی همراه با منقسم

اطلاع رسانی: خرید و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی به شکل سفارشی

نکات مهم در چینش ظروف شکستنی در کارتن

در این بخش از نوشته به یک سری نکات در خصوص شیوه بسته بندی ظروف شیشه ای اشاره خواهیم کرد.

  • به هنگام بسته بندی، ظروف سنگین را در قسمت زیرین کارتن گذاشته و سپس لوازم سبک وزن را بر روی آنها قرار دهید.
  • ظروف مسطح و صاف مثل بشقاب را در قسمت کف کارتن بگذارید.
  • کارتن بسته بندی را تا حداکثر ظرفیت پر نکنید و چند سانتی متر مانده به پر شدن را خالی بگذارید.
  • از سنگین کردن کارتن، خودداری نمایید.

تامین کننده کارتن ظروف شکستنی در تهران و کرج

خرید جعبه و کارتن بسته بندی ظروف شکستنی با بهترین متریال همواره چالش هایی را برای تولید کنندگان این محصولات به همراه آورده است. شرکت کارتن سازی کارتن پک یکی از تامین کنندگان کارتن بسته بندی درسطح کشور بوده که خیال سفارش دهنده را بابت کیفیت جعبه ها آسوده خاطر می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش، با ما در تماس باشید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *