خرید جعبه خرما صادراتی با کیفیت چقدر مهم است؟

جعبه خرما صادراتی

خرید جعبه خرما صادراتی با مواد اولیه با کیفیت میتواند یکی از گزینه های مهم در صادرات این محصولات باشد. جعبه های خرما صادراتی می بایت در کنار کیفیت، شکل ظاهری زیبا و جذاب نیز داشته باشند که در این مقاله درباره انواع آن در طراحی های استفاده شده بیشتر توضیح خواهیم داد.

دانستنی ها: خرید آنلاین و قیمت کارتن بسته بندی در کارتن سازی کارتن پک

بسته بندی خرما، از طراحی تا تولید!

خرید جعبه خرما صادراتی با مواد اولیه با کیفیت از نیازهای اصلی یک تولید کننده یا صادر کننده خرما میباشد. این جعبه ها از حیث اهمیت، ارزش بسیار بالایی دارند.

خرما یکی از محصولات صادراتی در کشور ایران است که سهم انبوهی از آنها به کشورهایی همچون: ترکیه، مالزی و کشورهای حوزه خلیج فارس و غیره صادر میشود. بنابراین، داشتن یک بسته بندی مناسب با طراحی خاص، زیبا و منحصر به فرد میتواند یکی از گزینه هایی باشد که به برندینگ محصولات شما کمک های شایانی کند.

بسته بندی خرما از طراحی گرفته تا تولید می بایست در باکیفیت ترین شرایط ممکن انجام گیرد. کفی این کارتن ها بعلاوه درب آنان از متریال عالی و درجه یک باشد و طراحی هایی که روی آنان به چاپ میرسد میبایست متناسب با بازار هدف انجام گیرد.

کشورهای حوزه خلیج فارس و عربی نیز جز رقبای ایران برای صادرات خرما به سایر کشورهای اروپایی محسوب می شوند. بنابراین، کشورهایی می توانند در این میدان رقابتی پیروز شوند که در کنار کیفیت عالی خود محصول، آنان را به بسته بندی زیبا و جذاب به فروش برسانند.

تماشا کنید: نمونه بسته بندی های کارتنی و مقوایی خرما در کارتن پک

نمونه های بسته بندی خرما به چه شکل میباشد؟

جعبه های خرما از یک کفی و درب تشکیل شده است که به آن زیره رویه و اصطلاح کارتن تلسکوپی می گویند که اکثر بسته بندی های خرما به این شکل طراحی شده اند اما در موارد دیگر مدلهای کیبوردی و کشویی نیز دشده میشود که با توجه به درخواست مشتری قابل تولید می باشد.

این بسته بندی ها میتواند در دو نوع مقوایی و کارتنی تولید شوند که نوع مقوایی آن در گرماژ بالا با مقوای ایندربرد تولید میشوند تا هم بهداشتی بوده و هم جذابیت خوبی از نظر رنگ و طرح داشته باشد.

مدل هایی که گفته شد بچه جعبه های خرما میباشند. برای کارتن های مادر خرما میتوان از مدل های چهار درب، کیبوردی و ته قفلی- درب دارویی استفاده کرد که اکثر کارتن سه لایه یا پنج لایه میباشند تا تحمل وزن بچه جعبه هایی را که قرار است با محصول درونشان چیده میشود، را داشته باشد.

نمونه های صادراتی از مقوای بهداشتی ایندربرد تولید میشود. این نوع بسته بندی ها با قابلیت چاپ بالایی که دارند میتواننداز انواع طرح و رنگ ها روی آنان چاپ گردد که در ادامه بیشت درباره چاپ و خدمات پس از آن صحبت خواهیم کرد.

اطلاع رسانی: جعبه سازی در کرج با انواع مدل و طرح های مختلف

طراحی و چاپ کارتن و جعبه خرما

بسته بندی های خلاقانه ای میتوان برای خرما تولید کرد. وجه تمایز این بسته بندی ها میتواند در چاپ طراحی هایی که روی آنان به چاپ رسیده است، باشد. برای جعبه های خرما صادراتی از خدمات پس از چاپی مثل: برجسته سازی، یووی موضعی، طلاکوبی و غیره میتوان استفاده کرد.

اکثر طراحی هایی که برای خرما استفاده میگردد با چاپ افست اعمال شده است که بتوان اینگونه خدمات را روی آنان پیاده کرد. طراحی هایی که روی بسته بندی اینگونه محصولات به چاپ میرسد با توجه به نظر و سلیقه مشتری و هم چنین با در نظر گرفتن سلیقه مردمان کشور مقصدر انجام میگیرد.

خواندنی ها: چاپ کارتن چیست؟

قیمت جعبه های خرما چگونه محاسبه میشود؟

قیمت هر گونه بسته بندی با توجه به المان هایی که در اختیار جعبه سازی و کارتن سازی قرار میدهید، انجام میگیرد. عواملی مثل: ابعاد، تیراژ، چاپ و خدمات پس از آن، نوع ورق مصرفی در قیمت نهایی تاثیر گذار است.

کفی های خرما در سه نوع منگنه ای، قفل دار دوبل و قفلی تولید میشوندکه مدل قفل دار دوبل به دلیل آنها درب هایش دوبل شده و داخل جعبه میرود و ورق بیشتری مصرف میشود. به همین دلیل از نظر قیمت نیز با مدل منگنه ای یا کیبوردی قیمت متفاوت تری دارد.

کلام پایانی

تولیدکنندگان و صادرکنندگان خرما معمولا سهم انبوهی از این محصول را صادر میکنند. پس به دنبال خرید عمده بسته بندی می باشند. اگر میخواهید قیمت مقرون به صرفه تری شامل حال جعبه و کارتن های بسته بندی تان شود می بایست در تیراژ بالا در کارتن سازی کارتن پک ثبت سفارش کنید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *