کارتن بسته بندی گل و گیاه آپارتمانی، مصنوعی و تزیینی

جعبه مقوایی گل و گیاه

کارتن بسته بندی گل و گیاه میتواند متناسب با نوع رنگ گل و گیاهان طراحی گردد تا بازار فروش را قبضه نماید. این نوشته مخصوص شما گل فروشان حضوری و آنلاین است؛ پس اگر به دنبال یک شرکت جعبه سازی معتبر به منظور عقد قرار داد و خرید کارتن بسته بندی گل و گیاه هستید، وب سایت درستی را برای مطالعه و ایده گرفتن انتخاب نموده اید.

مطالعه آزاد: خرید آنلاین و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی در کارتن پک

ضمانت شادابی گل و گیاه با جعبه کارتن

نگهداری از گل و گیاه نیازمند مراقبت دائم و مستمر است. مردم عموما با دیدن گل و گیاهان شاداب و زنده حس خوبی به دست آورده و آنها را در برنامه های خرید خود قرار میدهند. گل ها و گیاهان از هر نوعی که باشند، چه آپارتمانی، چه تزیینی و یا مصنوعی نیاز به یک جعبه یا بسته بندی دارند تا شادابی و طراوت خود را حفظ نموده و سالم به دست مشتری و سفارش دهنده برسند. از آن جایی که این موجودات زنده، طول عمر محدود و کوتاهی دارند، بنابراین باید روش های مناسبی اتخاد نمود تا اطمینان حاصل شود که طی فرآیند حمل و نقل آسیب نخواهند دید. بیش از 20 درصد از گل هایی که توسط پرورش دهندگان وارد بازار میشوند، هرگز به دست مصرف کنندگان نهایی نمیرسد زیرا حین راه به دلیل عدم بسته بندی مناسب پژمرده شده و از بین میروند. تهیه کارتن بسته بندی گل و گیاهان در وهله اول آنها را از عواملی همچون تابش مستقیم نور خورشید که دلیل اصلی پژمردگی گل است، محافظت می نماید؛ سوای این که حمل و نقل آن را برای خریدار آسان می نماید.

بسته بندی نقش فوق العاده حیاتی در بازار آنلاین گل و گیاهان گلدانی دارد و بدین ترتیب باید بتواند حداکثر ایمنی و محافظت از گلها را به منظور حفظ این موجودات زنده و ظریف در حین حمل و نقل فراهم آورده و در عین حال تجربه یک جعبه گشایی به یادماندنی را برای گیرنده ایجاد نماید.

اطلاع رسانی: جعبه مقوایی به صورت های فانتزی، صنعتی و لاکچری

کارتن بسته بندی گل و گیاهان چه ویژگی هایی دارد؟

گل ها به دلایل ظرافت خاصی که دارند، باید بسته بندی برایشان فراهم آورده شود تا زیبایی و ظرافت خود را از دست ندهند. تصور کنید که به یک باره وارد یک گل فروشی میشوید و تمایل دارید که هم زمان چند گل مثلا کاکتوس، پوتوس، دراسنا و پیرومیا را خریداری نمایید. در این صورت چگونه میتوانید این گل و گلدان ها را تا رسیدن به منزل طی کنید؟ چند عدد گل و گلدان را میتوانید با دو دست خود نگه دارید؟ شاید بگویید آنها را داخل نایلون قرار میدهیم اما آیا نایلون های پلاستیکی قدرت و دوام کافی برای نگهداری از این گل و گلدان ها دارند؟

مسلما تیغ های کاکتوس یا برگ های آویز پوتوس اجازه حمل بی دردسر را به شما نخواهد داد، پس با این اوصاف تنها چاره و بهترین گزینه، استفاده از جعبه کارتن گل و گیاه می باشد. کارتن بسته بندی گل و گیاه اولین مزیتی که دارد این است که حمل و نقل گل را در تعداد بالا آسان تر می نماید. کارتن سینگل و کارتن سه لایه از جمله ورق هایی است که برای تولید جعبه بسته بندی گل و گیاه از آن بهره گرفته میشود. این کارتن ها میتواند هم با چاپ فلکسو ( کارتن فلکسویی) و هم با چاپ افست (جعبه کارتن لمینتی) طراحی و به متقاضی تحویل داده شود.

انواع جعبه بسته بندی گل و گیاه

مهم: چاپ کارتن چیست و چرا محبوبیت فراوان دارد؟

بارز ترین مشخصات جعبه کارتن گل و گیاه

  1. کارتن بسته بندی گل و گیاه می بایست دوام کافی به منظور جابه جایی و حمل و نقل را داشته باشد.
  2. مقاوم در برابر رطوبت و دمای هوای گل ها
  3. بخش های مشخص شده ای به منظور درج یک سری اطلاعات داشته باشد.
  4. جعبه بسته بندی گل و گیاه می بایست دارای یک سری محفظه هایی باشد تا جریان هوا در داخل کارتن به خوبی صورت بگیرد. افزون بر این موضوع، بودن منافذ روی بسته بندی گل و گیاه کمک خواهد نمود تا شاخه و برگ گیاهان دچار شکستگی نشود.

بیشتر بخوانید: بسته بندی، راهکاری ساده برای جذب مشتری!

نقش منقسم در جعبه بسته بندی گل و گیاه

شاخه‌ های گل و گیاهان ظریف‌ هستند و برای ایمن نگه داشتن آنها، نیاز به توجه بیشتری است. یک روش عالی بدین منظور، استفاده از جعبه هایی است که دارای منقسم هستند. طبیعتا چیدن چندین گل به همراه گلدان هایشان در کارتن بدون وجود منقسم، به هنگام جابه جایی سبب برخورد آنها با یکدیگر شده و آسیب خواهند دید. منقسم سبب میشود که گل ها زمانی که کنار یکدیگر قرار میگیرند، به هم برخورد ننمایند و کاملا سالم بمانند.

هدف ما جلب رضایت شماست

کارتن سازی کارتن پک با سالیان طولانی در حوزه چاپ و بسته بندی، طبق سلیقه و نظر شما، انواع بسته بندی های مقوایی و کارتنی را تولید می نماید تا دغدغه چگونگی محافظت از محصولاتتان را نداشته باشید. افتخار ما جلب رضایت شما با تولید با کیفیت ترین پک هاست. جهت داشتن هر گونه سوال میتوانید از طریق تماس با ما با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *