جعبه بسته بندی سر رسید؛ کارتن تقویم رو میزی

بسته بندی سر رسید و تقویم

جعبه بسته بندی سر رسید و کارتن تقویم رو میزی از پر استفاده ترین بسته بندی ها در ایام نزدیک به عید باستانی ایرانیان بوده و می طلبد تا در پکی زیبا و با دوام به مخاطبان ارائه شود. جعبه بسته بندی تقویم رو میزی و سر رسید به صورت جعبه کارتنی سینگل فیس، سه لایه و یا هارد باکس همراه با بولد نمودن برند و لوگوی مربوطه طراحی میگردد.

کلاس کاری برند با جعبه بسته بندی سر رسید و تقویم!

جعبه بسته بندی سر رسید و کارتن تقویم به علت جنبه تبلیغاتی که برای برند و شرکت هدف دارند، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نیاز است با بهترین متریال و اصولی ترین شیوه طراحی شوند تا با حفظ کیفیت به دست مخاطبان برسد. بسیاری از سازمان و ارگان های کشور از این دو کالا به خوبی استقبال کرده و از آنها به عنوان هدیه دادن به کارمندان خود بهره میگیرند؛ از این رو یکی از دغدغه های کارفرمایان و روسای هر شرکتی، تهیه یک بسته بندی مناسب برای این دو محصول با ارزش و پر استفاده بوده که تهیه و خرید جعبه کارتنی این نگرانی را بر طرف خواهد بود.

استفاده از جعبه کارتنی برای بسته بندی سر رسید و تقویم رو میزی علاوه بر محافظت از آنها و برجسته سازی لوگو و برند تجاری، نشان از کلاس کاری برند و ارزشی است که کار فرمایان و صاحبان شرکت برای هدیه تبلیغاتی خود به کارمندان قائل هستند. تصور کنید که این هدایا در قالب مشما پلاستیکی یا پاکت‌های دفورمه به مخاطبان تحویل داده شود. به نظر شما این روش بسته بندی چگونه میتواند سبب خوش درخشیدن برند و معروف شدن آن شود؟

مسلما چنین شیوه ای برای پک چنین محصولاتی مخصوصا تقویم که روزانه با آن سر و کار داریم و مدام در معرض دیدمان قرار دارد، ابدا در صنعت مارکتینگ به نفع شما نخواهد بود و به جایگاه شما ضربه بزرگی وارد خواهد نمود. برای دادن یک هدیه تبلیغاتی لازم است بودجه ای مناسب و کافی را در نظر بگیرید که بتوانید یک تبلیغات موثر به همراه پرستیژ کاری بالا را داشته باشید.

مرتبط بخوانید: خرید و قیمت کارتن بسته بندی به صورت آنلاین

اهمیت تولید جعبه و کارتن تقویم رو میزی و سر رسید

تقویم های رومیزی با دارا بودن تعدادی برگ و یک پایه، احتمال پارگی آنها حین قرار گیری در پک نامناسب وجود دارد؛ سر رسید ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند و جلد رویی و ورق های آنها آسیب پذیر است. در نتیجه برای این که ظاهری مرتب به خود بگیرند، لازم است یک بسته بندی مقاوم با قابلیت چاپ پذیری برای آنها تولید شود. کارتن سینگل فیس و کارتن سه لایه جعبه هایی هستند که برای بسته بندی سر رسید و تقویم مورد استفاده قرار میگیرند. در برخی موارد نیز برای پک این محصولات از جعبه هارد باکس که از مقواهای فشرده تولید میشود، بهره گرفته میشود.

جعبه تقویم رو میزی و سر رسید

مرتبط بخوانید: کارتن سینگل فیس+ کاربرد، ویژگی و ساختار

جعبه هارد باکس برای بسته بندی تقویم و سر رسید

از آنجایی که تقویم یا سررسید به تنهایی ارائه نمی شوند و اغلب اوقات نوعی هدیه تبلیغاتی مانند خودکار و جاسوییچی هم در کنار آن ها ارائه می شود، جعبه تولید شده برای این محصول باید قابلیت جای دادن سایر هدایای تبلیغاتی در خود را نیز داشته باشد. تولید کنندگان تقویم رو میزی و سر رسید بهتر از هر کس دیگری از اهمیت و مزیت های هارد باکس باخبرند و میدانند که هارد باکس بهترین گزینه برای بسته بندی است.

خواندنی ها: جعبه هارد باکس چیست؟

چاپ دار شدن جعبه بسته بندی سر رسید و تقویم چگونه فروش آنها را توسعه میدهد؟

تهیه و هدیه دادن تقویم و سر رسید تنها به ادارت و سازمانها محدود نمیشود، بلکه تمامی مردم در روزهای پایانی سال این محصول پر طرفدار را خریداری میکنند. تولید کارتن و جعبه بسته بندی تقویم یکی از بخش های مهم در تولید این کالاهاست. چاپ روی بسته بندی تقویم و سر رسید به اندازه چاپ روی خود محصولات اهمیت دارد و محصول نهایی حتما می بایست در یک بسته بندی خوب و مشتری پسند همراه با چاپی با کیفیت قرار بگیرد تا شانس فروش بالاتری پیدا کند.

اگر کارفرمای شرکتی و یا هر شخص دیگری قصد هدیه دادن این سر رسید و تقویم های رو میزی را دارد، لازم است آن را در یک جعبه نفیس و لوکس قرار دهد و این نفیس شدن با چیزی امکان پذیر نخواهد شد به جز چاپ روی جعبه آن! جعبه بسته بندی این دو محصول با دو چاپ فلکسو و افست طراحی میشوند که در بازار پر رقبت امروزی، بیشتر از افست بهره گرفته میشود.

صرفا برای مطالعه: چاپ افست چیست و چگونه محصول را شیک میکند؟

خرید جعبه و کارتن سر رسید و تقویم رو میزی

به خاطر داشته باشید که کارتن تقویم رو میزی و سر رسید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای مخاطب در نظر گرفته شده که هم میتواند برای مشتری جذاب باشند و یا برعکس که این بستگی به ذوق و خلاقیت طراح و البته میزان هزینه تعیین شده سفارش دهنده دارد.

جهت کسب مشاوره رایگان و خرید جعبه سر رسید و تقویم رو میزی میتوانید با کارتن سازی کارتن پک در ارتباط باشید.

 

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *