کارتن دوچرخه “مسابقه ای، کوهستانی، شهری، برقی و تاشو”

جعبه کارتن دوچرخه

کارتن دوچرخه یکی دیگر از تولیدات شرکت کارتن سازی کارتن پک بوده که به علت داشتن متقاضیان بالا تولید میگردد. کارتن دوچرخه با توجه به انواع گوناگون آن هم چون دوچرخه کوهستانی، مسابقه ای، شهری، برقی و غیره در ابعاد سفارشی و متناسب با وزن و سایز هر یک اغلب با ورق کارتنی 5 لایه و به صورت فلکسویی طراحی میگردد.

دانستنی ها: خرید آنلاین و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی در کارتن پک

جعبه بسته بندی دوچرخه

با نزدیک شدن به فصل تابستان و گرم شدن هوا، یکی از وسایل نقلیه پر کاربردی که شاهد آن در خیابان های شهر هستیم، دوچرخه میباشد. دوچرخه یک وسیله نقلیه سالم و بدون دود و بار آلودگی بوده که دارای مزایای بی شماری از جمله سلامتی بدن، افزایش سوخت و ساز، کاهش ترافیک و ناهنجاری های صوتی، حفظ محیط زیست، عدم آلودگی هوا و هزاران مزیت مثبت دیگر است. دوچرخه سواری یکی از ورزش‌هایی بوده که به سهولت می‌توان به آن دسترسی داشت و جایگزین مناسبی برای خودروهای شخصی تلقی میشود علی الخصوص دوچرخه‌های برقی که همانند خودرو سریع اما بدون کوچک ترین آلودگی، حرکت می کنند. دوچرخه نیاز به مصرف سوخت ندارد و همین کمک به سزایی در کاهش آلاینده ها و حفظ محیط زیست خواهد نمود.

از آن جایی که دوچرخه نوعی وسیله نقلیه ارزشمند محسوب میشود، نگهداری و بسته بندی درست با حفظ کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد. هر اندازه که جنس جعبه بسته بندی دوچرخه بهتر باشد، عملکرد آن در نگهداری از وسیله بیشتر خواهد شد. پکی که برای بسته بندی دوچرخه در نظر گرفته میشود، جعبه های کارتنی است. کارتن بسته بندی دوچرخه با دوام و مقاومتی که دارند، به خوبی از پس نگهداری دوچرخه بر آمده و آن را از صدمه حین چینش در فروشگاه یا دپو کردن مصون نگاه میدارد؛ ضمن اینکه جابه جایی آن را نیز آسان تر می نماید.

دانستنی ها: چاپ کارتن چیست و چرا میان تولید کنندگان محبوبیت دارد؟

جعبه کارتن دوچرخه

کاهش ریسک صدمه با تولید کارتن دوچرخه

یکی از اهداف تولید کارتن بسته بندی دوچرخه، محافظت فیزیکی از آن می باشد. تمامی اشیا بدون بسته بندی در معرض خطر و آسیب هستند و هر لحظه ممکن است در اثر صدمه دیدن، کارایی های خود را از دست بدهند به همین دلیل تولید کنندگان نسبت به قبل هوشیار تر شده و از فواید بسته بندی برای اقلام خود با خبرند. علاوه بر موضوعات گفته شده هدف اصلی از طراحی و تولید جعبه بسته بندی دوچرخه، جلب مشتری و ایجاد یک جلوه ای زیبا از آن چه مخاطب میبیند، می باشد.

کارتن بسته بندی دوچرخه از آن جایی که این محصول در سایز های متعددی همچون 14 – 16 – 20 – 26 و غیره وجود دارند، برای بسته بندی آنها لازم است تا پکی انتخاب گردد که توانایی حمل و نگهداری از این محصول را داشته باشد. کارتن پنج لایه با توجه به این که در ساختار آن سه لاینر و دو فلوت به کار رفته، بعد از کارتن هفت لایه، با دوام ترین کارتن در صنعت بسته بندی بوده که برای نگهداری از اقلام با وزن و حجم بالا مورد استفاده قرار میگیرد. کارتن دوچرخه در بیش از 90 درصد مواقع به جهت ارزان شدن قیمت تمام شده آن، با چاپ فلکسو گرافی ارائه میگردد.

شیوه محاسبه قیمت صحیح کارتن دوچرخه

دانستن قیمت جعبه و کارتن هایی که شما سفارش میدهید را چندین عامل مشخص می‌نماید همانند: ابعاد و وزن محصول، ترکیب ورق، تیراژ و نوع چاپ مد نظر. هر اندازه که از المان های زیبایی در سفارش جعبه و کارتن های مد نظر خود بهره ببرید، بیشتر جلب توجه خواهد نمود و مخاطب را ترغیب به خرید خواهد نمود. توجه داشته باشید که در صنعت کارتن سازی ترفند هایی برای کاهش در هزینه تمام شده جعبه کارتن ها وجود دارد که یکی از آنها ثبت سفارش در تیراژ بالاست. هر چه تعداد پک هایی که خریداری می نمایید بیشتر باشد، قیمت تمام شده جعبه را کاهش خواهد داد.

دریافت مشاوره رایگان از کارتن پک

اگر صاحب فروشگاه لوازم ورزشی و دوچرخه هستید، میتوانید با خرید کارتن دوچرخه از کارتن سازی کارتن پک، نه تنها از آنها محافظت نمایید بلکه فروش آنها را نیز افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-91002088

0912-7216275

گیف کارتن پک

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *