جعبه بسته بندی ست کیف پول (کمربند، جا کلیدی و کارت بانکی)

جعبه بسته بندی ست کیف پول

جعبه بسته بندی ست کیف پول چرا نیاز است و مردانه‌ترین مدل‌های آن کدام اند؟ چرا تمام پک های ست هدیه کیف پول نیاز به چاپ و طراحی دارند؟ ست کردن کیف پول، کمربند، جاکلیدی و جاکارتی درون یک بسته بندی از چه زمانی معروف شد، آیا سفارش جعبه هارد باکس برای این کالاها توسط تولید کنندگان مقرون به صرفه است؟ چگونه یک جعبه کیف پول چرم ست ارزان سفارش دهیم بدون آنکه از کیفیت نهایی‌اش در هنگام تولید کم شود؟ اگر تولید کننده یا فروشنده کیف پول و محصولات مردانه دیگر هستید و به دنبال یک بسته بندی مدرن و پرطرفدار میگردید، این مقاله برای شماست.

بسته بندی تکی تا ست کیف پول

از زمانی که نخسین پول کاغذی از ایالت مستعمره خلیج ماساچوست رایج شد، کیف پول‌ها نیز مدرن‌تر شده و تعداد طرفداران آنها روز به روز افزایش یافته است. از این رو تولید کنندگان به دنبال راه حلی بودند تا توجه افراد بیشتری را به سمت کیف پول‌های خود جلب نمایند، جعبه تکی و ست کیف پول یکی از بسته بندی‌هایی می‌باشد که امروزه بسیار از جهت قدرت محافظت و جذب مشتری مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است.

نمی گوییم جعبه تکی کیف پول محبوب نیست، اما از وقتی که صدای آقایان برای گرفتن جوراب و کیف پول تک به عنوان هدایایی تکراری در آمد😁، جعبه بسته بندی ست کیف پول عصر تازه‌ای را در تاریخ هدیه دادن آغاز کرد. معمولاً آقایان کیف پول، کمربند، کیف کارت بانکی و جاکلیدی را به طور روزمره استفاده می کنند، از همین رو یکی از پرطرفدار‌ترین هدایا در حال حاضر که خانم‌ها میتوانند درون بسته بندی های خاصی آن‌ها را به همسر، پدر، برادر و یا همکاران خود هدیه دهند، کیف پول‌های ست هستند.

گر چه پک‌های ست کیف پول مردانه در مقایسه با جعبه‌های لوازم مد یا اکسسوری های زنانه، قدمت و تنوع زیادی ندارند، اما در همین مدت نیز تنوع قابل قبولی یافته اند که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

کدام جعبه برای بسته بندی ست کیف پول مناسب است؟

امروزه جعبه ست کیف پول همانند بسته بندی ساعت یک کالای لوکس تلقی می شود، از همین رو برای تولید کنندگان و فروشندگان صاحب سبک و برندینگ سفارش یک بسته بندی مشتری پسند و جذاب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

برای بسته بندی کردن و عرضه ست کیف پول، کمربند، جاکلیدی و جاکارتی از انواع جعبه‌های مقوایی کمک گرفته می‌شود که عمده آن ها موارد زیر هستند:

  • جعبه کیبوردی دسته دار: این نوع بسته بندی‌ها دارای دو زبانه در کنار درب جعبه می‌باشند که زمان بسته شدن در لایه ورق دوبل کناری جعبه فرو می‌روند و با نوار انتهایی جعبه موجب قفل شدن درب آن می‌شوند و احتمال کمی وجود دارد که در صورت ضربه یا فشار حین حمل و نقل باز شوند.

ساختار پک‌های مقوایی برای بسته بندی ست کیف پول محبوبیت فراوانی داشته که علاوه بر شیک و خاص بودنشان، مقاومت نسبتاً بالایی نیز دارند. همچنین دسته پلاستیکی بکار گرفته شده روی این بسته بندی به مشتریان کمک میکند تا راحت‌تر جعبه را با خود در طول مسیر مد نظرشان حمل نمایند.

  • پک مدل زیره رویه یا جعبه تلسکوپی: همانطور که از نام آن مشخص است، این جعبه از دو جزء تشکیل شده که قسمت رویه آن اغلب از جنس مقوای فشرده است تا در هنگام چیدمان وزن جعبه‌های دیگر به راحتی باعث دفورمه شدنش نشود و قسمت زیره آن از مقوای بازیافتی پشت طوسی ساخته می‌شود که قابل مشاهده نیست و همین قسمت تاثیر فراوانی در ارزان‌تر شدن قیمت سفارش جعبه می گذارد.

چه برای مصارف تکی و چه ست، تولید کنندگان میتوانند آن‌ها را در اشکال هندسی مختلفی ( دایره، مربع و مستطیل) به کارتن سازی‌ها سفارش دهند، در اکثر مواقع برای تولید بسته بندی ست کیف پول مردانه تلسکوپی از ستون یا دیواره‌های دوبل استفاده می‌شود تا استحکام جعبه چند برابر شود.

  • بسته بندی کشویی: مانند بسته بندی زیره رویه، جعبه‌های کشویی نیز از دو بخش مجزا تشکیل شده‌اند، اما جزء درونی آنها می‌بایست توسط یک کمک انسانی برای دیده شدن اقلامی که داخل بسته بندی قرار گرفته شده به بیرون کشیده یا هل داده شود.
  • جعبه مقوایی پنجره‌ای طلق دار: از آنجایی که بسته بندی اولین تجربه‌ی مشتری با برند یک کسب و کار‌ است. اگر دقت کرده باشید، برند‌های کیف پول چرم مردانه با قرار دادن اقلام خود جلوی دیدگان مشتریان آن‌ها را به خرید کردن مشتاق می کنند. زیرا افراد با نگاه کردن به چرم روی کیف پول، کمربند یا جا کارتی، خیلی زود اعتماد کرده و آنها‌ را خریداری می کنند.

بنابراین، یکی از ترفند‌های بازاریابی استفاده از ویژگی دیداری افراد است که در صنعت بسته بندی با جعبه پنجره ای طلق دار میسر می‌شود. به این صورت که دیده شدن هر محصولی که مد نظر تولید کننده و مناسب جعبه باشد را با برش دادن و چسباندن طلق پلاستیکی مقابل مشتریان قرار می‌دهند.

جعبه بسته بندی ست کیف پول 02
  • هارد باکس: اگر چه بیشترین جعبه هارد باکس که تا به حال دیده‌اید و از آنها استفاده کرده‌اید، برای جعبه بسته بندی گوشی همراه بوده است. اما از آنجایی که خرید ست کیف پول در دسته هدایای شرکتی و ست مدیریتی نیز قرار می گیرد، از این رو هارد باکس مجلسی‌ترین و شیک‌ترین مدل جعبه بسته بندی ست کیف پول به حساب می‌آید.

مواد اولیه جعبه سخت یا همان هاردباکس، مقوای فشرده یا مقوای کرجی می‌باشد که آسیب پذیری محصول را به صفر می رساند.   

برای آنکه احتمال برهم خوردن نظم قرار گیری ست کیف پول، کمربند، جاکلیدی و جا کارتی درون جعبه بسته بندی وجود دارد، تولید کنندگان میتوانند از یک ویژگی دیگر به نام منقسم یا نگهدارنده درون پک مد نظر خود استفاده نمایند.

آیا پک بسته بندی ست کیف پول به چاپ و طراحی نیاز دارد؟

اگر کیفیت بسته بندی 20 درصد روی تصمیم خرید مشتری تاثیر می گذارد، چاپ و طراحی منحصر به فرد آن میتواند تا 80 درصد نظر او را برای خریدن محصول تغییر دهد. زیرا جذابیت طراحی اولین انطباق ظاهری است که با مشتری ارتباط برقرار می‌کند.

برای طراحی جعبه بسته بندی ست کیف پول بیشتر از چاپ افست به دلیل تنوع رنگی بالای آن استفاده می‌شود. زیرا سلیقه آقایان نیز متفاوت است و هر کدام بنا به سن و شخصیتشان، سلایق مشخصی دارند. برخی از رنگ‌های طبیعی خوششان می‌آید و برخی دیگر رنگ‌های ترکیبی را ترجیح‌میدهند، اما پرطرفدار‌ترین رنگ‌هایی که برای طراحی این نوع بسته بندی‌ها استفاده می‌شوند شامل: مشکی، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن هستند.

خدمات پوشش یووی سیلندری و موضعی، یووی برجسته، روکش سلفونی ( مات، براق یا مخمل)، برجسته سازی، طلا کوب یا نقره کوب در لوکس شدن و زیبا‌سازی جعبه بسته بندی ست کیف پول نقش به سزایی دارند.

کیف پول یا کیف کارت بانکی

در گذشته تنها در کیف پول محل نگهداری پول بود و بعد از ورود کارت های بانکی، در همان کیف ها جایی تعبیه شد برای کارتهای بانکی ولی خیلی پر استفاده نبود. امروز که نقل و انتقال پول سوق بیشتری به سمت انواع کارت های بانکی و شیوه های دیگر انتقال و حواله پول نموده است، کیف هایی مخصوص کارت بانکی در تولید شده اند که محلی را هم برای قرار دادن پول نقد در نظر گرفته اند.

راهنمای خرید جعبه مقرون به صرفه ست کیف پول

برای پایین آمدن هزینه های نهایی خرید جعبه بسته بندی ست کیف پول باید به موارد زیر توجه کنید:

  • جنس و کیفیت: مقوای پشت طوسی به نسبت مقوای ایندربرد و مقوای فشرده ارزان‌تر است، همچنین از آنجایی که کیف پول و سایر اقلام مردانه مرتبط با آن جزء کالاهای دارویی و بهداشتی نیستند، بنابراین چندان ضروری نیست که حتما از مقوای ایندربرد یا فشرده برای تولید بسته بندی آنها استفاده کرد.

فقط در شرایطی که انتخاب شما جعبه‌های هارد باکس است، لازم است جور دیگری به فکر کاهش هزینه‌ها باشید.

  • خدمات پس از چاپ: استفاده از فرآیند پنجره‌ای طلق دار به نسب سایر خدمات چاپ ارزان‌تر است و از آنجایی که سایز جعبه‌های کیف پول به نسبت سایر آنها بزرگ‌تر است، همین یک عامل میتواند در جذب مشتری تاثیر فراوانی داشته باشد.
  • تیراژ و تعداد سفارش: شما میتوانید با سفارش حداقل 1000 جعبه بسته بندی ست کیف پول، تا حد زیادی قیمت نهایی را کاهش دهید. زیرا در این صورت کارتن سازی میتواند از حاشیه سود خود در هر جعبه بکاهد.

صحبت آخر

در این محتوا در خصوص برترین جعبه های ست کیف پول، کمربند، کیف کارت بانکی و جاکلیدی صحبت کردیم، در صورتی که تولید کننده یا فروشنده این اقلام کوچک و شیک هستید و به دنبال یک بسته بندی لوکس در خور آنها می‌گردید، میتوانید از طریق بخش تماس با ما سفارش خود را ثبت نمایید.

2.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *