بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ

کارتن بسته بندی گواش، آبرنگ و رنگ انگشتی

بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ در جعبه های مقوایی و کارتنی که قابلیت چاپ دارند، میتواند بسیار کارآمد برای پک اقلام ذکر شده باشد زیرا مخاطبان اصلی این محصولات کودکان بوده و هر چه طراحی کارتن بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ به خوبی صورت گیرد، کودک را مشتاق به استفاده از این لوازم و برند شما خواهد نمود.

مهم: خرید آنلاین و قیمت کارتن و جعبه بسته بندی در کارتن پک

انواع جعبه بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ

نقاشی یکی از لذت بخش ترین کارها برای کودکان بوده که زمان زیادی از روز را صرف آن می نمایند. برای این کار کودکان اغلب از مداد رنگی استفاده میکنند اما به غیر از مداد رنگی لوازمی هم چون رنگ انگشتی، مداد شمعی، آبرنگ و گواش نیز به این منظور بهره گرفته میشود. رنگ انگشتی همان گونه که از نامش پیداست، به وسیله انگشت کشیده میشود و برای خرد سالان و کودکانی که توانایی در دست گرفتن مداد و قلم را ندارند، بسیار کاربردی می باشد. آبرنگ نیز یکی دیگر از ابزار نقاشی بوده که به صورت قرص های رنگی در جعبه های 6 رنگ، 12 رنگ، 24 رنگ عرضه می‌شود و توسط آب و قلمو تبدیل به رنگ مایع جهت رنگ آمیزی می گردد.

بسته بندی رنگ انگشتی، گواش، خمیر بازی و از این قبیل موارد با توجه به وزن کمی که دارند، اغلب به صورت جعبه مقوایی و به ندرت جعبه کارتنی دیده میشود که هر دو، قابلیت چاپ دار شدن را داشته و میتوان از انواع رنگ و طرح های مرتبط با محصول به منظور زیبایی بیشتر پک ها بهره برد. جعبه های کارتنی به منظور بسته بندی و قرار دادن این بچه جعبه ها درون کارتن مورد استفاده قرار میگیرد.

خواندنی ها: جعبه سازی همراه با تولید مدل های مختلف

روانشناسی رنگها در کارتن بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ

آیا تا‌کنون به این موضوع اندیشیده اید که رنگها چگونه میتوانند ظاهر و ارزش بسته بندی گواش، آبرنگ و رنگ انگشتی را تحت تاثیر قرار دهند؟ آیا میدانید که استفاده از هر رنگ در پک چه معنایی میتواند داشته باشد؟ رنگ ها میتوانند عاملی موثر برای علاقه مند نمودن مصرف کنندگان نسبت به یک محصول و یا برند که کیفیت مطلوبی نیز ندارد، باشند؛ این المان میتواند یک محصول را که کیفیت آن چنانی ندارد را نزد مخاطب خاص و شیک جلوه داده و روند فروش آنها را صعودی نماید.

رنگ و طرح ها میتوانند در شکل ظاهری و چاپ جعبه بسته بندی رنگ انگشتی و گواش تاثیر بگذارند. همان گونه که در ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم، از آن جایی که این لوازم (گواش، آبرنگ و رنگ انگشتی) مخصوص کودکان هستند، توجه به رنگ و طراحی پک آنها تاثیر عمیقی بر فروش شما خواهد گذاشت. هر اندازه که در کارتن بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ از طرح های زیبایی بهره ببرید، به نفعتان خواهد بود زیر در جلب نظر کودکان و بچه ها عملکرد بهتری خواهید داشت.

جعبه بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ

چگونگی اعمال چاپ روی کارتن بسته بندی رنگ انگشتی، گواش و آبرنگ

غالبا جعبه ای که برای کارتن بسته بندی گواش، آبرنگ، خمیر بازی و غیره تولید میگردد، مقوایی است و به همین منظور چاپی که برای آن در نظر گرفته میشود، افست است. این چاپ با دارا بودن تنوع رنگی و بهره گیری از سیستم CMYK جذابیت بی نظیری به پک خواهد داد. این جعبه مقوایی جهت ارائه به فروشگاه های سراسر کشور، نیاز به کارتن بزرگ تر بنام کارتن مادر دارند. بسته بندی هایی کارتنی که از چاپ افست بهره میبرند را کارتن لمینتی می نامند.

در اکثر موارد چاپی که برای کارتن مادر آن در نظر گرفته میشود، چاپ فلکسو بوده زیرا صاحب فروشگاه و پرسنل آن، پس از تحویل این محصولات و چیدن آنها در قفسه ها، کارتن را دور می اندازند.

مرتبط بخوانید: چاپ کارتن و مهم ترین دلایل محبوبیت آن

درباره کارتن پک

امروز پک محصولات فقط به عنوان یک وسیله ارتباطی ساده و کاربردی تلقی نمیشود بلکه تبدیل به یک سرویس هوشمند شده که میتواند سبب متمایز شدن برند ها از یکدیگر شود. بسیاری از ما ارزش و جایگاه بسته بندی را دست کم گرفته ایم و این را نمیدانیم که با تهیه یک بسته بندی هوشمندانه میتوان به موفقیت عظیمی دست یافت. جهت تهیه انواع جعبه و کارتن برای محصولات خود میتوانید به کارتن سازی کارتن پک مراجعه نمایید و از کارشناسان فروش، مشاوره رایگان دریافت نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *