کارتن بسته بندی ماشین ظرف شویی

کارتن بسته بندی ماشین ظرفشویی

کارتن بسته بندی ماشین ظرف شویی با طراحی اصولی خاص جهت جابه جایی با کم ترین درصد آسیب به ساختار آن، مورد استفاده تولید کنندگان و صاحبان فروشگاه های لوازم خانگی قرار میگیرد. تولید کارتن بسته بندی ماشین ظرف شویی با ترکیب ورق درجه 1 و مرغوب ضامن حفظ محصول تا رسیدن به مقصد است.

دانستنی ها: خرید کارتن و قیمت جعبه بسته بندی به صورت آنلاین

کارتن بسته بندی ماشین ظرف شویی چند لایه است؟

خرید لوازم سنگین منزل از جمله ماشین ظرفشویی میتواند بسیار استرس زا باشد به خصوص اگر بدون یک بسته بندی مقاوم در فروشگاه ها دیده شوند زیرا ضامن اصلی حفظ این کالا ها، بسته بندی هایشان است. مهم ترین مزیت و کاربرد کارتن بسته بندی ماشین ظرف شویی محافظت از آن در برابر ضربه های فیزیکی، صدمه دیدن حین جابه جایی، عدم خیس شدن و در نهایت حفظ کارایی شان می باشد. کارتن ماشین ظرفشویی این امکان را فراهم می آورد تا نه تنها محصول به اقتصادی ترین شیوه ممکن به دست مشتری برسد، بلکه فرآیند انبار کردن آن را پیش از فروش نیز آسان تر می نماید.

با توجه به تقاضای بالای مخاطبان نسبت به تهیه و خرید این وسیله، می طلبد تا کارتن ماشین ظرف شویی از دوام بالایی برخوردار باشد، در نتیجه انتخاب یک کارتن که هم به خوبی از کالا نگهداری نماید، چندان دشوار نیست زیرا کارتن 5 لایه بدین منظور تولید میشود. کارتن پنج لایه یکی از انواع بسته بندی هاییست که تولید آن به وفور در شرکت های جعبه سازی دیده میشود. با توجه به ساختار این کارتن که از 3 لاینر و 2 فلوت تشکیل شده، غالبا برای بسته بندی محصولات سنگین وزن با ابعاد بالا مورد استفاده قرار میگیرد؛ از مهم ترین ویژگی آن میتوان به میزان تحمل وزن آن (20 الی 45 کیلوگرم) اشاره نمود.

مرتبط بخوانید: کارتن بسته بندی جارو برقی

چه المانی کارتن ماشین ظرفشویی را از سایر برند ها متمایز می نماید؟

فروش یک محصول تنها به کیفیت جعبه و کارتن آن بستگی ندارد بلکه مهم ترین مرحله برای متمایز شدن، چاپ روی بسته بندیست تا بتوانید به راحتی نظر مشتریان را به سمت ویترین جلب کنید. افزون بر موارد ذکر شده، چاپ روی جعبه بسته بندی ظرفشویی این امکان را فراهم می آورد تا با درج اطلاعاتی نظیر برند (مارک) محصول، وزن، اطلاعات مربوط به حمل و نقل، رنگ، میزان مصرف برق و از این قبیل موارد بر بسته بندی ماشین ظرفشویی به منظور آگاه نمودن مخاطبان، یک قدم جلو تر از سایر رقبایتان بایستید.

برای بسته بندی لوازم خانگی بزرگ مثل ماشین ظرفشویی، یخچال، تلویزیون، لباسشویی و غیره از کارتن فلکسویی که نتیجه چاپ فلکسو هستند، بهره گرفته میشود. چاپ فلکسو با قابلیت اعمال 4 رنگ اصلی ( آبی، قرمز، مشکی و زرد) بر جعبه، یکی از پر کاربرد ترین چاپ‌ها در صنعت بسته بندی به شمار آمده که هزینه تمام شده کارتن را نیز به میزان قابل توجهی کاهش میدهد.

جعبه کارتن ماشین ظرف شویی

اطلاع رسانی: چاپ فلکسو و بررسی مهم ترین مزایای آن

طراحی مدل جعبه بسته بندی ماشین ظرف شویی

جعبه بسته بندی ماشین ظرفشویی و بسته بندی سایر لوازم خانگی سنگین در 90 در اغلب موارد به صورت کارتن مدل چهار درب تولید طراحی میشود اما برای بسته بندی لوازم منزل کوچک از مدل ته قفلی، دسته دار، کیبوردی و تلسکوپی نیز استفاده می‌شود. به هنگام طراحی جعبه بسته بندی لوازم خانگی در دو طرف آن دستگیره هایی تعبیه میگردد تا حمل و نقل و جابه جایی آنها آسان تر شود.

خواندنی ها: جعبه و کارتن یخچال با کارتن لایه دار

قیمت گذاری جعبه بسته بندی ماشین ظرفشویی

با در نظر این مسئله که انتخاب متریال و طرح انتخابی برای کارتن و بسته بندی ماشین ظرفشویی با توجه به سلیقه هر فرد متفاوت است، نمیتوان قیمت دقیقی از بسته بندی را ذکر کرد. پس باید در نظر داشت که انتخاب ترکیب ورق متریال مرغوب به طبع بر قیمت جعبه تاثیر خواهد داشت. از طرفی هر چه تیراژ سفارش داده تولید کننده ای زیاد باشد، به کاهش هزینه ها کمک شایانی خواهد نمود.

توجه: خرید کارتن ارزان و نکاتی برای صرفه جویی در پول

کارتن پک، تامین کننده کارتن ماشین لباسشویی در تهران و کرج!

شما تولیدکنندگان و فروشندگان عزیز لوازم منزل میتوانید برای خرید کارتن ماشین ظرف شویی و گرفتن مشاوره رایگان، با کارشناسان کارتن پک به صورت تلفنی و آنلاین ارتباط برقرار نمایید و حتی در صورت تمایل میتوانید از محیط کارخانه دیدن نموده و پس از کسب اطمینان خاطر از متریال و کیفیت پک‌ها ثبت سفارش انجام دهید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *