قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه آنلابن آوین پک

ضمن خوش آمد گویی و تشکر از انتخاب و حسن اعتماد شما، جهت پیگیری از تضییع حقوق مشتریان، کلیه شرایط مفاد و قوانین وب سایت  بر اساس قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده و همچنین رعایت حریم خصوصی  می باشد. از این رو کلیه متقاضیان می بایست قبل از ثبت سفارش خود موارد ذیل را مطالعه نمایند.

بند ۱

قیمت محصولات بر اساس هزینه های مواد اولیه، ابعاد سفارش و مقدار مواد مصرفی ، نوع چاپ و تیراژ تولید محاسبه میشود.

بند ۲

در حالت کلی محل تحویل کالا درب کارخانه شرکت میباشد و در صورت درخواست مشتری با تقبل هزینه های ارسال، محصول برای سفارش دهنده ارسال میگردد.

بند ۳

در صورت عدم حضور مشتری در مکان تعیین شده در زمان تحویل سفارش، این شرکت تعهدی در قبال نگهداری محصول و سفارش وی ندارد و شرکت هزینه های مربوطه را از خریدار می تواند طلب نماید.

بند ۴

هزینه ارسال محصول بر عهده مشتری می باشد و فروشگاه آوین پک بر اساس حجم محصول و بار ، خودروی مورد نظر برای ارسال محصول به تمام نقاط را هماهنگ می نماید تا محصول را به دست مشتری محترم برساند. در ضمن فروشگاه آوین پک با همکاری هایی که طی بیش از یک دهه فعالیت خود با باربری های خوشنام و ترمینال های مسافر بری دارد میتواند با مناسب ترین قیمت، سفارش مشتری را به وی ارسال نماید.

بند ۵

زمان تحویل کالا مطابق توافق طرفین میباشد و بستگی به نوع و تیراژ محصول دارد. به طور کلی در محصولات عمومی بازه ی 2 الی 4 روز کاری به عنوان زمان تولید در نظر گرفته می شود.

بند ۶

ثبت سفارش به صورت حضوری در مکان فروشگاه و همچنین غیر حضوری به صورت تلفنی ، اینترنتی و …  امکان پذیر است.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وبسایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به صنایع کارتن سازی آوین پک ، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور وبسایت ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.